Pages Menu
Categories Menu

jaka depilacja w ciazy

jaka depilacja w ciazy Powinniśmy dobrze wykorzystać nasze gesty. Jeśli jesteś dyrygenta w orkiestrze, chciałbym zrozumieć, dlaczego masz dużo gestów (tylko żartowałem! ^^), Ale jeśli nie, to zminimalizować. Nie chcemy, aby widzowie być rozproszony z naszych zbędnych ruchów, gdy mówimy. Nasze gesty powinny być regulowane przez to, co mówimy i co chcemy podkreślić. Powinniśmy unikać posiadające zapamiętane gest jak dzieci uczą się, kiedy recytuje wiersz w szkole. (Nie jesteśmy już dziećmi, więc to nie jest słodkie już ^^)

7. wfw.com.pl Należy używać odpowiedniego języka. Nie ma potrzeby korzystania strasznie głęboko nikt-else-ma-sercowym terminów lub wyrażeń zaimponować słuchaczom. Zamiast zyskuje zwolenników, możemy nawet stracić je. Mów z prostotą i szczerością. Mów językiem słuchaczy, to znaczy, aby język odpowiedni dla ich poziomu zrozumienia i uznania.

jaka depilacja w ciazy

8. Należy połączyć się z naszych słuchaczy. Niech nie mówią, jak gdyby jesteśmy na scenie w pustej sali. Trzeba z nimi rozmawiać. Niektórzy mówcy nawet iść do punktu schodząc ze sceny i rozmowy z osób, dzięki czemu widzowie czują, że są ważne i że to nie jest komunikacja mowy jednokierunkowa, ale dyskusja i że ich myśli materii. Nie zawsze muszą to zrobić. To zależy od okazji, słuchaczy i czasu przeznaczonego na naszej mowy. Chciałbym tylko zwrócić uwagę, że mówcy, którzy tworzą swoją publiczność czuje, że nie jest w centrum uwagi, ale je (słuchacze) zdobyć ich szacunek innych.

9. Powinniśmy wierzyć w to, co mówią. Jeśli nie brzmią przekonani o tym, co mówimy, nie możemy oczekiwać, że ktoś w to uwierzyć. W pierwszej kolejności, nie ma potrzeby, aby wstydź pytany mówić publicznie, bo fakt, że użytkownik jest proszony o rozmowę z publicznością już oznacza, że ??masz władzę w tym zakresie można mówić o, i że ci ludzie już wierzą w tobie, aby rozpocząć.Tak, niech udowodnić im rację i nie tracić zaufania.

jaka depilacja w ciazy

10. Powinniśmy być w stanie inspirować naszych słuchaczy do podjęcia działań. Ta umiejętność nie jest chyba tak łatwo się rozwijać, ale jest to umiejętność, która oddziela dobre głośniki od wielkich nich. Czemu? Bo nawet jeśli ludzie zadowoleni z naszej mowy i słucha się go, jeśli wszelkie działania oczekujemy od nich później nie został zrealizowany, a nasza rozmowa może być daremne. To może być dobre na chwilę, ale nie taki, który zostanie zapamiętany lub zmienić życie.

Mam nadzieję, że nauczyłem się wiele z tych porad. Napiszę więcej porad i artykułów podzielić się z Państwem wkrótce. Jeśli istnieją tematy dotyczące angielsku chcesz mnie do omówienia, prosimy daj mi znać. Zobaczę, co mogę dla ciebie zrobić.

– autor artykułu