Pages Menu
Categories Menu

dlaczego depilacja depilatorem boli

dlaczego depilacja depilatorem boli

Oszustwa Auto Naprawa

Problemy naprawy samochodów pociąga za sobą największą grupę skarg konsumentów w kraju. The National Highway Traffic Safety Administration szacuje, że konsumenci tracą miliardy dolarów każdego roku z powodu zbędnych lub niespełniających napraw samochodowych. Podczas gdy większość warsztaty samochodowe są uzasadnione, istnieją pewne nieuczciwych mechaników samochodowych działających sklepów w wielu częściach kraju.http://kredytbezbik.net.pl Jest to bardzo proste dla mechaników samochodowych krzywe zmusić właścicieli samochodów, które wymagane są niepotrzebne naprawy, ponieważ przeciętny Joe nie wie nic o samochodach. Ludzie nie zdają sobie sprawy, że są oszukani. To sprawia, że ??udowodnienie oszustwa naprawy samochodu kłopotliwe. Nawet tych klientów, którzy podejrzewają, że zostały one gypped przez krzywym mechanik samochodowy nie wiem, co zrobić, aby uczynić swoją sprawę.

W tym artykule opiszemy różne oszustw naprawy samochodów. Zapoznaj się z naszą radę następnym razem wziąć swój samochód do warsztatu. Będziemy również dostarczyć kilka rad, w jaki sposób zmniejszyć ryzyko stania się ofiarą złego mechanik samochodowy lub naprawy sklepu.

Kradzież na autostradzie

Jest to jeden z najstarszych oszustw naprawy samochodów w książce. Te „rozbójników” właścicielem lub pracują dla stacji obsługi. Polują na kierowców, którzy zatrzymują się do pompowania benzyny, dostać powietrze lub wodę, albo skorzystać z łazienki. Istnieją różne taktyki, których używają, aby rozstać się z niczego kierowcę z jego pieniędzy. Zostały one znalezione rozpylania oleju lub kapanie go pod samochodem, a następnie twierdząc, że nie ma wycieku z samochodu kierowcy. Mają również stwierdzono, tnąc opony i cięcia przewodów wodnych i pasków klinowych, dzięki czemu kierowca będzie zmuszony do zakupu nowych.

– autor artykułu