Pages Menu
Categories Menu

zabiegi kosmetyczne na twarz

zabiegi kosmetyczne na twarz

Epilog: Myślałem, że ten artykuł był skończony, ale oto i oto usłyszałem komentarze telewizyjne dziś od tego, czy re-make piosenki powinny próbowano. Mnóstwo zalet i wad są wyrażone. Musiałem się śmiać. Głęboko wierzę, że wszechświat brzmiał Soul Note powodu mojego osobistego doświadczenia. Dlatego wierzę, może to właśnie brzmiało innej duszy Uwaga, nieco inny od pierwszego, ale z potencjałem są tak samo silne jak budziciela. Wątpię, że opinia ludzka liczy wiele, jeśli to, co jest powszechne postanawia, że ??nadszedł czas na coś, co nastąpi. To ostatnia część trąci trochę losu nie?

Wszyscy doświadczamy indywidualna świadomość ze zbiornika powszechnej świadomości, rodzaj koncepcji Wszechświata-R-Us. Jeśli jesteśmy charakter religijny, to etykieta, która powszechnej świadomości jako bóstwa. Jeśli jesteśmy ewolucjonista przez naturę, możemy oznaczyć wszechświat jako matematyczne i naukowe oparte. Jeśli jesteśmy duchowo napędzane, po prostu oznacz ją jako świadomość. Etykieta naprawdę nie ma znaczenia, ponieważ jest to tylko znacznik nazewnictwa. Wszechświat dowolnym imieniem nadal byłby wszechświat. Nasz Wszechświat ma wspaniałe wzory i rytmy, że studiuję jako astrologa. Życie wydaje mi się celowe, a nie chaotyczne i przypadkowe. To uniwersalna świadomość, która przenika całość istnienia, włączając nas jest trochę większy niż osobista opinia, o tym sądzisz?

Marilyn Muir, autor, „Prezydenci nadziei i zmian. Niosąc nadzieję naszej przyszłości poprzez dotarcie do naszego astrologiczne Past” – Jak astrologia przepowiada przyszłość naszego narodu poprzez dotarcie do naszej przeszłości.

Jefferson, Lincoln, Kennedy, Obama … rodu Hope. Korzystanie z wpływowych i przeplatają cykle Jowisza, Saturna, Neptuna, Urana i Plutona do przewidzenia problemy i tendencje do 2012 a nawet poza nią do 2025 roku Pani Muir pozostawia nas z jasnym przesłaniem nadziei jak ona przedstawia przyszłość prezydenta Obamę u Hełm USA statku państwa.

– autor artykułu