Pages Menu
Categories Menu

dlaczego depilator

Pistolet pakowania Florida Dziewczyny

„Burmistrz, mamy duży problem w naszych rękach”, powiedział szef policji Bud Anderson Mike Branden, burmistrza Palm City na Florydzie, małego miasta 200.000 staroświeckie Amerykanów, siedząc w środku żebrać na Florydzie. To był piękny dzień wiosny w kwietniu.

Bud Anderson był przystojnym mężczyzną, w jego trzydziestych, ciemnobrązowe włosy, niebieskie oczy, szerokie, proste w ustach. Miał na sobie jasnoniebieski krótki rękaw koszulę i dżinsy. Burmistrz Mike Branden, również niedbale ubrany był po czterdziestce, wysoki i dobrze zbudowany. Zwykł być pomarańczowo-hodowca, jego rodzina wraca pokoleń w Palm City. Miał ogorzała twarz, mocne usta i zrogowaciałą ręce rozmiar jednym palcem. On właśnie został wybrany na burmistrza w listopadzie i wygrał wybory na jego obietnicy, aby oczyścić z przestępczością w mieście.

W ciągu ostatnich pięciu lat, miasto stało się trochę Silicon Valley, z firmy komputerowe porusza się przez tłumy, bo nie było żadnych podatków korporacyjnych na Florydzie lub w Palm City. Miasto zostało prosperuje, a nowo bogate milionerzy komputerowe i ich deratyzacja podkarpacie pracownicy z opcji na akcje były duże, fantazyjne budowy domów przy rzece. Pieniądze i duże domy nie przyciąga złodziei. Poziom przestępczości miasto zostało eksploduje, zwłaszcza włamań do domu i gwałtów. Wszystkie kobiety w mieście były przestraszony i bronią w ręku nad Szprewą przestępczości i chciał coś zrobić. Burmistrz Branden obiecał coś z tym zrobić.

„Bud, powiedz mi, co myślisz jest problem,” powiedział Mike Branden. „Powiedz mi, co myślisz, co możemy zrobić.”

„Dobrze, Mike,” Bud Anderson powiedział: „Myślę, że złodzieje i gwałciciele mają zbyt łatwo. Są inteligentne. Wypadek, gdyby dom MARK uważnie zanim złamać się. Oni tylko włamać, kiedy wiedzą, że żona jest sama w domu .

– autor artykułu