Pages Menu
Categories Menu

jaka depilacja laserowa jest najskuteczniejsza

jaka depilacja laserowa jest najskuteczniejsza

Czy Twoje dziecko mają historię Autyzm i napady

Jeśli Twoje dziecko ma historię autyzmem, a następnie będziemy chcieli oglądać na jednym z poważniejszych objawów: drgawek. Pierwszą rzeczą, którą trzeba będzie dowiedzieć się, czy dziecko z autyzmem doświadcza napadów jest jak rozpoznawać takie sytuacje. Następujące warunki dokonania zajęcia nagłych wypadkach:

http://www.sipi.com.pl/plantpax-rockwell-automation-library-of-process-objects/

– Jeżeli napad trwa dłużej niż 5 minut, lub gdy istnieje kilka napadów z rzędu bez pełnego odzysku występujące między nimi.

– Trudności w oddychaniu, które utrzymuje się. Choć jest to wspólne dla autystycznego dziecka wyglądają tak, jakby on lub ona krótko przestał oddychać podczas napadu, oddech powinien szybko wznowić.

– Jeśli są jakieś urazy odniesione podczas napadu.

– Zamieszanie lub utrata przytomności, że nie ustąpi.

– Jeśli jest to pierwsza dziecka zajęcie.

– Jeśli Twoje dziecko ma historię napadów, ale nie jest to istotna zmiana w typowym wzorem, typem objawów lub długości zajęcia.

Występowanie napadów wraz autyzmem i jest stosunkowo częste. The Journal of Child Neurology opublikowano studium o nazwie „Spodziewany wstępna analiza rozwoju autyzmu i padaczki u dzieci z napadami skurczów” (Askalan R, et al), które wykazały, że okres dojrzewania, 25 procent dzieci autystycznych opracuje drgawki. Nie wiadomo, dlaczego częstość napadów wzrasta tak gwałtownie z dojrzewania. Badania wykazały również związek między dzieci, które doświadczają Zachodni Syndrome, co powoduje drgawek u noworodków i dzieci, którzy będą później otrzymują diagnozę autyzmu.

dzieci autystycznych, które są w najwyższym stopniu ryzyka napadów są te, które występują specyficzne warunki neurologiczne, na przykład, nerwiakowłókniakowatości, stwardnienie guzowate, i nieprzetworzonych fenyloketonurię.

Wielu rodziców autystycznych dzieci, które wyświetlają nietypowych zachowań często walka rozpoznać różnicę między tymi zachowaniami i napadów, czy ich dzieci są rzeczywiście mające napady w ogóle.

– autor artykułu