Pages Menu
Categories Menu

jaka powinna byc kosmetyczka

jaka powinna byc kosmetyczka

We Are the World, jesteśmy dziećmi – A True Story

To jest prawdziwa historia. Kiedy po apartamenty w dobrej cenie – Lublin raz pierwszy rozpoczął studia z duchowości i metafizyki na początku 1970 roku, otrzymałem wiele pozornie przypadkowych i różnorodne wiadomości z wielu źródeł na temat mojego życia, moich obiecujących talentów i mojego ewentualnego drodze życia. Większość tego, co dano mi było dość kłopotliwe, nie pasują do żadnej z moich wiadome w tym czasie i przyszedł z małym wyjaśnieniem. Jeden z tych długich temu były wiadomości o moim zaangażowaniu i pracy z dziećmi innych niż moje własne. Nie nadano imie lub nazwy tych dzieci i ich przeznaczenia. Nie dano czas i sposób ich osiągnięcia. Zamiast tego, kiedy kwestionowana powiedziano mi, że nie mógł ich szukać oni „znaleźć” mnie. Jako absolutnego amatora z kierownictwa duchowego Posłusznie rejestrowane wszystkie wiadomości, że otrzymywane z dowolnego źródła i umieścić je na bok, bo życie jako samotna matka czterech wymagał ciągłej uwagi niewiele czasu na niejasnych komunikatów.

Jakież było moje zdziwienie, w połowie marca 1985 r, kiedy zapukał do moich drzwi otwierane do grupy bardzo zmieszany latków 18-20 lat, dzieci w podobnym wieku do tych w moim powiększającej się rodziny. Były nieznajomych, którzy w jakiś sposób „wiedział”, że będę im pomagać tak mnie znaleźli. Wspominając moją wcześniejszą wiadomość odłogowania na pomocy dzieciom i że mnie znajdą, zaprosiłem ich do środka. Dotarliśmy do spędzić kilka dni razem. Mieli najdziwniejszą historię do powiedzenia.

Podobno żyli życie późnych nastolatków na początku lat 20. dzieci zrobienia, dzień po dniu, robi to, co było konieczne, nauki, pracy i życia. Ich historia była, że ??jeden niespecyficzne dnia obudzili się i życie było jakoś inaczej. Oni „wiedział” mieli coś w szczególności do zrobienia.
elektrotechmed.com
– autor artykułu