Pages Menu
Categories Menu

jaka jest roznica miedzy kosmetyczka a kosmetologiem

jaka jest roznica miedzy kosmetyczka a kosmetologiem

Podczas gdy oni byli ze mną i rozmawialiśmy, ja próbował dowiedzieć się, kiedy ich przebudzenie przyszło i zidentyfikowała, że ??to było na krótko przed „znaleziono” mnie z niewielkimi zmianami, jak na „krótko”. W tym czasie byłem w stanie określić, kiedy iw jaki sposób ich obudził.

Przewijanie do przodu kilka lat. To piękny, choć obecnie bezimienny osoba dostarczyła mi kawałek astrologicznych informacji, które dał mi odpowiedź na moje pytanie: „Co się obudził dzieci?” Otrzymałem dane astrologiczne i odlewane koła, jak każdy astrolog zrobi. Jestem bardzo wdzięczny za te informacje i chociaż mam oryginalne notatki odręcznie cudzego, nie jest podpisana z imienia. Nie pamiętam, kto podziękować lub komu dać kredyt na tych danych. Do osoby, która dostarczyła mi przemyślany z tą informacją tak wiele lat temu daję głęboką dzięki.

jaka jest roznica miedzy kosmetyczka a kosmetologiem

Zajęło to trochę czasu, aby uświadomić sobie, co mi dano. Dane dotyczące rzeczywistego zdarzenia było kilka dni do kilku tygodni przed (to był proces, aw razie) na pukanie do drzwi i do przybycia tych dzieci w moim życiu. Dane zbiegła się z pobudka i co pobudka to było!

W dniu 28 stycznia 1985 roku w Los Angeles, CA, USA grupa amerykańskich najbardziej utalentowanych śpiewaków zebrali się na niesamowite nagrania, chór wspaniałych brzmień o nazwie USA for Africa. Oficjalny początek tego, co miało stać się monumentalny utwór był na 10:30 po południu i trwał aż do około 8:00 rano następnego dnia. Gdy wieczorem doprowadziły do ??wczesnych godzin porannych następnego dnia, solówki rozpoczęto około północy z dnia 29 stycznia i zostały zakończone w 5:15 AM. Ostatnim solowe nagranie było w dniu 28 lutego, wtedy wszystko, co pozostało było mieszanie i zwalniania w dniu 7 marca 1985 roku, a świat zrobił resztę. Oryginalnego nagrania i uwalnianie Jesteśmy światem, jesteśmy dziećmi jest teraz częścią historii.

http://pozycjonowaniezawiercie.pl
– autor artykułu