Pages Menu
Categories Menu

jaka powinna byc dobra kosmetyczka

jaka powinna byc dobra kosmetyczka Oni „wiedział” mieli talent i zdolność do wykonywania cokolwiek to było. Nie wiedzieli, gdzie i jak dostali ten talent i zdolności. Pewnego dnia po prostu obudził się z niewiedzy. Nie byli pewni, dlaczego mieli możliwość i co zrobić z nim. Oni wiedzą, że muszą mnie znaleźć. Nie wiem, czy to indywidualne czy zbiorowe wiedząc wiedząc raz znaleźli się nawzajem, ale znajdź mi zrobili.http://winabezalkoholowe.pl Podobno miałem odpowiedzi. Odpowiedzi na to, co nie jestem pewien, ale chciałbym „wiedzą”.

Było cudownie. Były to chłopcy i dziewczęta z najbardziej niesamowitych prezentów dla poczucia wewnętrznej i nauczania, a uzdrowienie i objawia. Każdy z nich miał wrodzone umiejętności, które obudził pewnego dnia bez preludium. Każdy z nich miał wrodzoną ufność w siebie nawzajem, ponieważ były niepowtarzalne, ale razem. Każdy z nich przyszedł do mnie ??? i ufali mi, aby zapewnić ??? Patrzyłem, jak jedna młoda kobieta siedziała za młodego mężczyzny w wielkim osobistym bólu. Owinęła ręce wokół niego, zamknęła oczy i zdjął ból i cierpienie. Patrzyłem inną młodą kobietą wpaść trybie nauczyciela jak ona instynktownie wiedział, co każdy musiał usłyszeć, co powiedzieć i jak to powiedzieć. Patrzyłem, jak energia wlewa się od jednego do drugiego, jak powstał i potrzeby zostały spełnione.

Karmiłem je i trzymał je i rozmawiał z nimi, jak każde potrzebne. Zrobiłem swoje koła astrologii. Myślę, że jako dorosły Dałem im uprawnienie do bycia kim byli bez pytania lub zastrzeżenia i cześć dary, które obudziły w nich. W końcu ruszyli, z mojego życia. Wiele lat później jeden z nich zadzwonił do mnie, znów doprowadził do mnie przez co wytyczne zostały dostarczone. Znowu dałem przyjaźń, komfort, akceptacji, otuchy, i to było to. Jak tajemniczo, jak się to wszystko zaczęło, to się skończyło. Mam pytanie „dlaczego” wiele razy od tego czasu.

– autor artykułu