Pages Menu
Categories Menu

jaka powinna byc dobra kosmetyczka

jaka powinna byc dobra kosmetyczka Oni „wiedział” mieli talent i zdolność do wykonywania cokolwiek to było. Nie wiedzieli, gdzie i jak dostali ten talent i zdolności. Pewnego dnia po prostu obudził się z niewiedzy. Nie byli pewni, dlaczego mieli możliwość i co zrobić z nim. Oni wiedzą, że muszą mnie znaleźć. Nie wiem, czy to indywidualne czy zbiorowe wiedząc wiedząc raz znaleźli się nawzajem, ale znajdź mi zrobili. Podobno miałem odpowiedzi. Odpowiedzi na to, co nie jestem pewien, ale chciałbym „wiedzą”.

Było cudownie. Były to chłopcy i dziewczęta z najbardziej niesamowitych prezentów dla poczucia wewnętrznej i nauczania, a uzdrowienie i objawia. Każdy z nich miał wrodzone umiejętności, które obudził pewnego dnia bez preludium. Każdy z nich miał wrodzoną ufność w siebie nawzajem, ponieważ były niepowtarzalne, ale razem. Każdy z nich przyszedł do mnie ??? i ufali mi, aby zapewnić ??? Patrzyłem, jak jedna młoda kobieta siedziała za młodego mężczyzny w wielkim osobistym bólu. Owinęła ręce wokół niego, zamknęła oczy i zdjął ból i cierpienie. Patrzyłem inną młodą kobietą wpaść trybie nauczyciela jak ona instynktownie wiedział, co każdy musiał usłyszeć, co powiedzieć i jak to powiedzieć. Patrzyłem, jak energia wlewa się od jednego do drugiego, jak powstał i potrzeby zostały spełnione.

Karmiłem je i trzymał je i rozmawiał z nimi, jak każde potrzebne. Zrobiłem swoje koła astrologii. Myślę, że jako dorosły Dałem im uprawnienie do bycia kim byli bez pytania lub zastrzeżenia i cześć dary, które obudziły w nich. W końcu ruszyli, z mojego życia. Wiele lat później jeden z nich zadzwonił do mnie, znów doprowadził do mnie przez co wytyczne zostały dostarczone. Znowu dałem przyjaźń, komfort, akceptacji, otuchy, i to było to. Jak tajemniczo, jak się to wszystko zaczęło, to się skończyło. Mam pytanie „dlaczego” wiele razy od tego czasu.

– autor artykułu