Pages Menu
Categories Menu

dlaczego nie depilowac okolic odbytu

dlaczego nie depilowac okolic odbytu Ale to nie jest prawdziwy problem, Mike „.

„Prawdziwym problemem jest to, że kobiety są bezbronne. Nie możesz o tym wiedzieć, jest tak nowe, jak burmistrz, ale jakieś pięć lat temu poprzedni burmistrz przyjął ustawy gun, że wszystko jest nielegalne mieć broń w domu, a nielegalne użycie jeden przeciw włamywacza. on również jest nielegalne aby ktokolwiek nosić ukrytą broń na zewnątrz domu.odwiedź stronę wtedy nasze kłopoty rozpoczęły, prezydent „.

dlaczego nie depilowac okolic odbytu

Mike Branden dorastał z pistoletami, odkąd był małym chłopcem. Należał do National Rifle Association. Kochał rzutków, a jego dzieci kupił swoje pierwsze karabiny gdy byli osiem lat. Uczył ich, jak strzelać i jak używać broni bezpiecznie. Jego żona posiadał także karabin i pistolet, podzielił się swoją miłością do rzutków, a było pęknięcie strzał. Burmistrz Mike Branden nie było po studiach, ale nie miał odwagi, rozsądku i wyobraźni. Od razu zobaczyłem ten problem i rozwiązanie.

„Myślę, że będziemy zmieniać te prawa pistolet, Bud. Złodziei i gwałcicieli mają zbyt łatwo tu. Wiedzą, że mogą rabują domy i gwałtów kobiet bez ryzyka.

dlaczego nie depilowac okolic odbytu

Postawmy ryzyko powrotem. Zobaczmy, co się dzieje, kiedy się zastrzelił, jeśli złamią się do domu lub przeszkadza jedną z naszych kobiet. Jestem chory na śmierć wszystkich przepisów pistoletem w tym kraju, więc spróbujmy mały eksperyment. Będę przekonać Radę Miejską o odwołaniu nasze prawa pistolet-kontrolne. Następnie, przekonam ich do przejścia nową ustawę zobowiązującą każdego mężczyzny i kobiety w Palm City posiadać pistolet lub strzelbę, i wiedzieć, jak z nich korzystać bezpiecznie. Chcę pistolet i strzelbę w każdym domu. Chcę każda kobieta chodzenie po mieście z ukrytą bronią w torebce lub pod jej sukienkę. Zobaczmy, co się dzieje, kiedy zmienić prawa.

Zobaczmy, co się dzieje, gdy dajemy ofiarom sposób bronić.

– autor artykułu