Pages Menu
Categories Menu

dlaczego po depilacji mam krostki

dlaczego po depilacji mam krostki

Chcę również, aby umieścić serię reklam w Palm City Gazette i Daily Press, że ogłasza nowe przepisy, więc każdy wie, że każdy mieszkaniec Palm City wkrótce zostanie uzbrojona. Chcę skonfigurować pistolet kursy i szkolenia w zakresie bezpieczeństwa na lokalnych zakresów zapłonu, więc wiemy, że każda kobieta w tym mieście będzie martwy strzał. „

www.dotlogic.pl

Oczy Bud Andersona oświetlone z podziwu dla jego nowego burmistrza. Był chcąc uchylić te przepisy pistolet w ciągu ostatnich pięciu lat, ale nigdy nie marzył o śmiałym planem nowy burmistrz teraz chciał umieścić w czyn.

„To jest cholernie fantastyczny pomysł, Mike. Masz zamiar zrobić piekło Mayor. Myślę, że obywatele tego miasta będą cię kochać. Oni będą mieć wielki czas uczenia się, jak ponownie użyć pistoletu , zwłaszcza kobiety. wiem, że kobiety będą tworzyć kluby broń. pewnie chcą kupić markowe pistolety z pięknymi kolorami. Piekło, mogę nawet kupić perłową rękojeścią 45 sam. „

dlaczego po depilacji mam krostki

Mike Branden roześmiał się głośno w chłopięcym entuzjazmem Jego główny Policji. On powiedział: „Myślę, że nowe przepisy powinny być na miejscu za około miesiąc, Bud. Spotkajmy się ponownie po upływie około trzech miesięcy i może mi powiedzieć, czy mieliśmy żadnych sukcesów z planem.”

Bud Anderson dał makiety cześć swojego prezydenta, powiedział: „Tak, proszę pana” i wyszedł drzwiami do wiosennym słońcu.

dlaczego po depilacji mam krostki

Trzy miesiące później:

To gorący lipcowy dzień w biurze burmistrza, a szef policji Mike Anderson i Branden mają entuzjastyczne rozmowę.

„Mike, macica Bóg uczynił swoją pracę na planie! Poziom przestępczości spadł jak kamień w Palm City. Włamania są w dół 80 procent. Gwałty są w dół 90 procent. Nigdy nie widziałem czegoś podobnego. Wszystko zaczęło się dwa miesiące temu, Mike. Nie było gang włamania, które zostały uderzania większość domów. Cóż, dziesięć z nich zostało zastrzelonych, trzech zabitych w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

– autor artykułu