Pages Menu
Categories Menu

jaka depilacja laserowa

jaka depilacja laserowa

10 porad, jak Mów Skutecznie in Public

1. Powinniśmy wyglądają najlepiej. Chociaż ludzie nie mają „osądzać książki po okładce”, niektórzy ludzie nieświadomie mają tendencję, aby to zrobić. Jeśli nie wyglądają na tyle wiarygodne, że nie może nawet zacząć słuchać tego, co mamy do powiedzenia. Nie mówię, że powinniśmy nosić suknie i smokingi, ale po prostu nosić ubrania nadające się do okazji.kredytbezbik Nasze ubrania powinny być czyste i wolne od zmarszczek (chyba że jest to styl ubrania „), nie jest zbyt głośno, że ludzie wolą patrzeć na to od nas. Powinniśmy być przyjemnym wyglądzie, a ja nie tylko odwołując się do naszych ubrań, ale nasze twarze i gesty, jak również.

2. Trzeba wiedzieć, jak podkreślają nasz punkt. Wystąpienie, jak piosenka ma wiele notatek, tempo i głośność. Piosenkarka, która po prostu skrzeczy całą drogę od początku do końca nie będzie słuchał, nie ważne jak talentedly-highpitched ona. To samo z wygłasza przemówienie. Powinniśmy wiedzieć, kiedy milczeć, kiedy należy wstrzymać, kiedy należy mówić głośno, kiedy szepczę, kiedy mówić szybko, kiedy zwolnić, itp albo będziemy wydawać monotonne i główne punkty naszej mowy nie będzie rozumiana albo dobrze pamiętał.

3. Trzeba być pokornym. Trzeba przyznać, że kiedy popełniają błędy podczas naszej mowie i przeprosić za tą pomyłkę. Są chwile, możemy zapomnieć pewnego terminu. Zamiast wstrzymywania przez dłuższy czas lub przy użyciu słowa nie jesteśmy pewni, to lepiej zapytać naszych słuchaczy. Nie wstydź się , aby to zrobić. Słuchacze doceniają swoją pokorę a nawet odnoszą się do ciebie więcej, bo wiedzą, że jesteś taki jak oni, człowiek zdolny do popełniania błędów i zapominania rzeczy, wielkie i słynne osoby, a jednak wciąż człowiekiem, jak oni, a to sprawia, że ??słuchacze kochają Ci bardziej.

4. Powinniśmy rozwijać czyste poczucie humoru.

– autor artykułu