SZKOLENIA KOSMETYCZNE WARSZAWA - KONTAKT - TEL: 731 130 011 BIURO@AKADEMIAURODY.COM.PL

Kurs microblading – Warszawa

Microblading to jedna z podstawowych technik makijażu permanentnego brwi, która pozwala osiągnąć naturalny efekt, dzięki czemu jest chętnie wybierana przez kobiety na całym świecie. Jeśli pragniesz odpowiadać na aktualne potrzeby swoich klientów, przyjdź na kurs Microblading w Warszawie, na którym w ciągu 1 dnia nauczymy cię, jak prawidłowo wykonywać makijaż permanentny brwi tą metodą. Profesjonalne szkolenie Microblading pozwoli ci podnieść kwalifikacje i zwiększyć konkurencyjność salonu.

Jednodniowy kurs microblading w Warszawie

Microblading, nazywany także metodą piórkową, polega na wykonywaniu płytkich nacięć za pomocą specjalnego mikroostrza, a następnie wprowadzaniu pigmentu do warstwy kolczystej naskórka. Dzięki temu, że nacięcia imitują włoski klienta, metoda ta pozwala osiągnąć niezwykle naturalny efekt. W ofercie żadnego nowoczesnego salonu kosmetycznego zajmującego się stylizacją brwi nie może zabraknąć makijażu permanentnego metodą microblading. Aby zdobyć wiedzę teoretyczną i umiejętności praktyczne, wcale nie musisz udawać się na czasochłonne szkolenie, gdyż w Akademii Urody oferujemy jednodniowy kurs Microblading. Warszawa jest siedzibą naszej Akademii i to właśnie w stolicy odbywają się 8-godzinne szkolenia Microblading pod okiem doświadczonych instruktorów. Po ukończeniu kursu otrzymasz certyfikaty w języku polskim i angielskim oraz zaświadczenie MEN, które uprawnia do wykonywania makijażu permanentnego metodą microblading w salonach kosmetycznych.

PROGRAM

 • Określenie celu zabiegu i wymagań klienta
 • Struktura skóry
 • Przeciwwskazania
 • Analiza kolorystyczna
 • Zasady dezynfekcji w gabinetach kosmetycznych
 • Charakterystyka pigmentów (analiza kolorystyczna)
 • Przygotowanie do zabiegu
 • Znieczulenie

MAKIJAŻ PERMANENTNY BRWI

 • Ćwiczenia rysunku brwi, podstawowe zasady symetrii twarzy
 • Ćwiczenia rysunku na skórkach
 • Zabieg na modelkach
 • Postępowanie i pielęgnacja po zabiegu

Teoretyczno-praktyczne szkolenie microblading dla kosmetyczek

W Akademii Urody stawiamy przede wszystkim na wykształcenie u naszych kursantów umiejętności praktycznych, dlatego ćwiczenia stanowią aż 90% zajęć. Nie możemy przy tym również zapomnieć o cennej wiedzy teoretycznej, która jest niezbędnym elementem przygotowawczym do ćwiczeń. Podczas zajęć teoretycznych kursant uczy się określać cel zabiegu i wymagania klienta, poznaje strukturę skóry, zasady dezynfekcji i przeciwwskazania do wykonania makijażu, a także dowiaduje się, w jaki sposób przeprowadzać analizę kolorystyczną, wykonywać znieczulenie i przygotowywać klienta do zbiegu. Z kolei część praktyczna obejmuje ćwiczenia na skórkach i modelkach pod okiem wykwalifikowanego instruktora.

Cena kursu: 900

Czas trwania: 8 godz./1dzień

WAŻNE INFORMACJE

Szkolenia prowadzone są przez doświadczonych instruktorów. Zajęcia odbywają się w małych grupach co pozwala na indywidualne podejście do każdego kursanta.

Materiały szkoleniowe potrzebne do zajęć zapewnia organizator. Brak dodatkowych kosztów. Każdy absolwent otrzymuje skrypty w wersji elektronicznej.

Warunkiem rezerwacji miejsca na kursie jest wybranie terminu oraz wpłata zadatku w wysokości 30%. Zadatek nie podlega zwrotowi jedynie w przypadku odwołania kursu z winy organizatora.

Szkolenia składają się z części teoretycznej 10% i części praktycznej 90%

Oferujemy różne formy prowadzenia zajęć dostosowane do potrzeb kursantów. Zajęcia w Akademia Urody odbywają się od poniedziałku do piątku lub w soboty w godzinach 9:00 – 17:00.

Po ukończonych szkoleniach kursanci otrzymują certyfikat w języku polskim, certyfikat w języku angielskim i zaświadczenie wydawanego na podstawie: §18 ust. 2 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 18.08.2017 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz.U. poz 1632).

 

Nie znalazłaś szkolenia które Cię interesuje?
Napisz do nas lub zadzwoń!

W przypadku pytań lub wątpliwości zapraszam do kontaktu
tel: +48 731 130 011.