SZKOLENIA KOSMETYCZNE WARSZAWA - KONTAKT - TEL: 731 130 011, 730 900 191 BIURO@AKADEMIAURODY.COM.PL

Kurs nitkowania twarzy – Warszawa

Zabieg nitkowania to metoda usuwania owłosienia wywodząca się z krajów arabskich oraz hinduskich, która zyskuje coraz większą popularność w Polsce. Jeśli pragniesz podnieść swoje kwalifikacje i wprowadzić do oferty salonu kolejny zabieg, zapraszamy na kurs nitkowania twarzy w Warszawie, który trwa tylko 1 dzień. Kurs nitkowania kierujemy do wszystkich osób chcących podnieść kwalifikacje w zakresie usuwania owłosienia z twarzy – nie wymagamy przy tym wykształcenia kosmetycznego. Podczas szkolenia nasi kursanci zdobywają umiejętności w zakresie usuwaniu włosków za pomocą specjalnie skręconej 100% bawełnianej nici, która wyrywa włoski z cebulką z takich partii jak policzki, czoło, skronie, brwi, wąsik, szyja, broda.

Zabieg nitkowania twarzy dedykowany jest osobom, które posiadają wrażliwą skórę. Nitkowanie twarzy jest jedną z najzdrowszych metod usuwania owłosienia. Powyższa metoda nie powoduje podrażnień skóry ani wrastających włosków.  Zabieg daje długotrwały efekt do 4 tygodni.

Jednodniowy kurs nitkowania twarzy

Podczas kursu nitkowania twarzy uczestnik poznaje metodę wykonania zabiegu, który może później wprowadzić do swojej oferty.

Cel szkolenia: Nabycie umiejętności usuwania owłosienia za pomocą bawełnianej nici.

PROGRAM SZKOLENIA

I Część teoretyczna

  • Zasady dezynfekcji w gabinetach kosmetycznych
  • Przeciwwskazania do wykonania zabiegu
  • Produkty i narzędzia wykorzystywane podczas zabiegu nitkowania twarzy
  • Określenie celu zabiegu, częstotliwości i wymagań klienta
  • Karta pacjenta
  • Wskazania i przeciwwskazania

II Cześć praktyczna

  • Przygotowanie do zabiegu
  • Ćwiczenia na sobie i modelkach
  • Pielęgnacja po zabiegu

Wstępne wymagania wobec uczestników:  Część praktyczna prowadzona jest pomiędzy uczestnikami jak i na modelkach. Prosimy nie usuwać owłosienia z twarzy przed szkoleniem.

Cena kursu: 500 zł

Czas trwania: 4 godz./ 1 dzień

WAŻNE INFORMACJE

Szkolenia prowadzone są przez doświadczonych instruktorów. Zajęcia odbywają się w małych grupach co pozwala na indywidualne podejście do każdego kursanta.

Materiały szkoleniowe potrzebne do zajęć zapewnia organizator. Brak dodatkowych kosztów. Każdy absolwent otrzymuje skrypty w wersji elektronicznej.

Warunkiem rezerwacji miejsca na kursie jest wybranie terminu oraz wpłata zadatku w wysokości 30%. Zadatek nie podlega zwrotowi jedynie w przypadku odwołania kursu z winy organizatora.

Szkolenia składają się z części teoretycznej 10% i części praktycznej 90%

Oferujemy różne formy prowadzenia zajęć dostosowane do potrzeb kursantów. Zajęcia w Akademia Urody odbywają się od poniedziałku do piątku lub w soboty w godzinach 9:00 – 17:00 (10 godzin dydaktycznych). Czas trwania wszystkich kursów jest podany w godzinach dydaktycznych.

Po ukończonych szkoleniach kursanci otrzymują certyfikat w języku polskim, certyfikat w języku angielskim i zaświadczenie wydawanego na podstawie: §18 ust. 2 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 18.08.2017 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz.U. poz 1632).

 

Nie znalazłaś szkolenia które Cię interesuje?
Napisz do nas lub zadzwoń!

W przypadku pytań lub wątpliwości zapraszam do kontaktu
tel: +48 731 130 011.

Teoretyczno-praktyczny kurs stylizacji brwi

Szkolenie ze stylizacji brwi metodą pudrową składa się z części teoretycznej (10%) i praktycznej (90%). Zajęcia teoretyczne obejmują m.in. omówienie budowy brwi, zasad BHP, demakijażu, technik doboru kształtu brwi do kształtu twarzy, sposobów korygowania kształtu brwi, preparatów stosowanych do koloryzacji, technik regulacji i koloryzacji brwi, a także przeciwwskazań do wykonywania zabiegu henny pudrowej. Z kolei podczas części praktycznej kursanci uczą się przygotowywać hennę do zabiegu, aplikować ją modelkom oraz regulować łuk brwiowy w celu uzyskania najlepszego efektu. Wszystkie osoby zainteresowane nowoczesnymi metodami koloryzacji brwi zapraszamy na kurs Pudrowy Efekt Henny. Warszawa jest siedzibą Akademii Urody, w której odbywają się wszystkie nasze szkolenia.