SZKOLENIA KOSMETYCZNE WARSZAWA - KONTAKT - TEL: 731 130 011 BIURO@AKADEMIAURODY.PL

Kurs mezoterapii igłowej Warszawa

Mezoterapia igłowa polega na podawaniu substancji biologicznie aktywnych bezpośrednio w głąb skóry właściwej za pomocą cienkiej igły. Dzięki śródskórnym wstrzyknięciom koktajlu zabiegowego poprawia się mikrokrążenie w tkance podskórnej oraz zwiększa metabolizm komórek. Efekty zabiegów zauważalne są w o wiele krótszym czasie niż w tradycyjnych metodach. Zabieg oferuje bogactwo korzyści obejmujące m.in. biorewitalizację skóry, lifting, odżywienie, nawilżenie.

Cel szkolenia: Nabycie umiejętności samodzielnego wykonania zabiegu rewitalizacji skóry twarzy mezoterapią igłową metodą nappage i mikropęcherzyków przy pomocy specjalistycznych koktajli zabiegowych.

PROGRAM SZKOLENIA

I część teoretyczna:

  • Omówienie technik wprowadzania preparatu
  • Omówienie ampułek do zabiegu
  • Wskazania do zabiegu
  • Przeciwwskazania do zabiegu
  • Zalecenia po zabiegu
  • Przygotowanie stanowiska pracy
  • Zasady aseptyki i higieny

II część praktyczna:

  • Mezoterapia igłowa – wykonanie zabiegu na modelkach

Wstępne wymagania wobec uczestników: Wykształcenie: kosmetyczne / kosmetologiczne / medyczne

Cena kursu: 870

Czas trwania: 8 godz./1dzień

WAŻNE INFORMACJE

Szkolenia prowadzone są przez doświadczonych instruktorów. Zajęcia odbywają się w małych grupach co pozwala na indywidualne podejście do każdego kursanta.

Materiały szkoleniowe potrzebne do zajęć zapewnia organizator. Brak dodatkowych kosztów. Każdy absolwent otrzymuje skrypty w wersji elektronicznej.

Warunkiem rezerwacji miejsca na kursie jest wybranie terminu oraz wpłata zadatku w wysokości 30%. Zadatek nie podlega zwrotowi jedynie w przypadku odwołania kursu z winy organizatora.

Szkolenia składają się z części teoretycznej 10% i części praktycznej 90%

Oferujemy różne formy prowadzenia zajęć dostosowane do potrzeb kursantów. Zajęcia w Akademia Urody odbywają się od poniedziałku do piątku lub w soboty w godzinach 9:00 – 17:00.

Po ukończonych szkoleniach kursanci otrzymują certyfikat w języku polskim, certyfikat w języku angielskim i zaświadczenie wydawanego na podstawie: §18 ust. 2 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 18.08.2017 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz.U. poz 1632).

 

Nie znalazłaś szkolenia które Cię interesuje?
Napisz do nas lub zadzwoń!

W przypadku pytań lub wątpliwości zapraszam do kontaktu
tel: +48 731 130 011.