SZKOLENIA KOSMETYCZNE WARSZAWA - KONTAKT - TEL: 731 130 011 BIURO@AKADEMIAURODY.PL

Poznaj nas

Oferujemy różne formy prowadzenia zajęć dostosowane do potrzeb kursantów.

Informacje o Akademii Urody

Kadrą dydaktyczną są doświadczeni instruktorzy z wysokim wykształceniem, o najwyższych kwalifikacjach, którzy posiadają wieloletni staż pracy.

Instruktorzy nasi lubią swoją pracę i kontakt z ludźmi, angażują się w to co robią. Zajęcia odbywają się w małych grupach co pozwala na indywidualne podejście do kursanta. Mając na uwadze komfort klienta organizujemy także szkolenia w trybie indywidualnym. Wszyscy kursanci otoczeni są opieką poszkoleniową.

Przykładamy szczególną wagę, aby zapewnić należytą atmosferę tak aby pobyt w naszej Akademii stał się okazją do nawiązywania pozytywnych kontaktów zawodowych oraz był inspirującym przeżyciem, które zmotywuje uczestników do dalszego rozwoju zawodowego.

Posiadamy ekskluzywny, profesjonalnie wyposażony obiekt. Stanowiska pracy wyposażone w wysokiej jakości produkty, akcesoria oraz sprzęt.

Po zakończeniu każdego ze szkoleń, uczestnik otrzymuje Certyfikat w języku polskim i Certyfikat Międzynarodowy w języku angielskim oraz Zaświadczenie Ministerstwa Edukacji Narodowej. Dokumenty, zaświadczają o posiadaniu odpowiednich kwalifikacji, dają prawo do wykonywania zawodu oraz zwiększają szanse na rynku pracy.

Atutem realizowanych szkoleń jest przekazywanie nie tylko wiedzy teoretycznej, ale przede wszystkim wiedzy i umiejętności praktycznych. Zajęcia prowadzone są w większości na modelkach, dzięki czemu uczymy kreatywnych oraz indywidualnych metod postępowania z potencjalnym klientem.

Prowadzimy szkolenia na zlecenia Urzędów Pracy i Ośrodków Pomocy Społecznej, które organizowane są w celu podniesienia szans uczestników kursów na znalezienie pracy a także podwyższenie ich kwalifikacji zawodowych i dopasowanie umiejętności do potrzeb lokalnego rynku pracy. Istnieje możliwość łączenia pojedynczych szkoleń w jedno duże.

W przypadku indywidualnych potrzeb przeprowadzamy szkolenia wykraczające poza naszą ofertę szkoleniową. Dla osób, które dojeżdżają z zagranicy lub z odległych miejsc, istnieje możliwość organizacji szkoleń w trybie przyspieszonym, bardziej intensywnych.

Oferujemy różne formy prowadzenia zajęć dostosowane do potrzeb kursantów. Zajęcia w Akademi Urody odbywają się od poniedziałku do piątku lub w soboty w godzinach 9:00-17:00,

“Zdolność uczenia się szybciej od swojej konkurencji może być jedyną długotrwałą przewagą, jaką nad nimi posiadasz.”

Arie de Gaus, szef planowania w Royal Duch / Shell

Kontakt z nami

+48 731 130 011

biuro@akademiaurody.com.pl

Korotyńskiego 26A, 02-123 Warszawa