SZKOLENIA KOSMETYCZNE WARSZAWA - KONTAKT - TEL: 731 130 011, 730 900 191 BIURO@AKADEMIAURODY.COM.PL

Szkoła kosmetyczna Warszawa

Akademia Urody to profesjonalna szkoła kosmetyczna w Warszawie oferująca wysokiej jakości kursy prowadzone przez najlepszych instruktorów w Polsce. Oferujemy różne formy prowadzenia zajęć dostosowane do potrzeb kursantów.

Informacje o Akademii Urody

Nasza doświadczona kadra z wieloletnim stażem w branży beauty pozwala nam tworzyć oferty kursów, które składają się aż w 90% z zajęć praktycznych. Najważniejsza wiedza zamknięta w pigułce jest przekazywana kursantom w sposób przejrzysty i logiczny, a możliwość szybkiego wykorzystywania poznanych informacji w praktyce wpływa na wysoką jakość kształcenia, z jakiej słynie nasza szkoła kosmetyczna. Warszawa jest miastem o dużym zapotrzebowaniu na kosmetyczki, kosmetologów i lekarzy medycyny estetycznej, dlatego w odpowiedzi na potrzeby klientów i rynku kosmetycznego prowadzimy nowoczesne szkolenia, które umożliwiają naszym kursantom wzmacnianie konkurencyjności swoich salonów oraz tworzenie ofert zawierających popularne i modne zabiegi.

Szkoła kosmetyczna inna niż wszystkie

W Akademii Urody stawiamy na praktykę, dlatego każdy kursant ma możliwość kształcenia swoich umiejętności na modelkach, pod okiem najlepszych instruktorów. Kadrę dydaktyczną stanowią profesjonaliści z najlepszym wykształceniem i o wieloletnim stażu pracy. Zajęcia odbywają się w małych grupach co pozwala na indywidualne podejście do kursanta.

Mając na uwadze komfort klienta organizujemy także szkolenia w trybie indywidualnym. Wszyscy kursanci otoczeni są opieką poszkoleniową.Przykładamy szczególną wagę, aby zapewnić należytą atmosferę tak aby pobyt w naszej Akademii stał się okazją do nawiązywania pozytywnych kontaktów zawodowych oraz był inspirującym przeżyciem, które zmotywuje uczestników do dalszego rozwoju zawodowego.

Oferujemy różne formy prowadzenia zajęć dostosowane do potrzeb kursantów. Zajęcia w Akademi Urody odbywają się od poniedziałku do piątku lub w soboty w godzinach 9:00-17:00,

Posiadamy ekskluzywny, profesjonalnie wyposażony obiekt. Stanowiska pracy wyposażone w wysokiej jakości produkty, akcesoria oraz sprzęt.

Co jeszcze warto wiedzieć o naszej szkole kosmetycznej w Warszawie?

Po zakończeniu każdego ze szkoleń, uczestnik otrzymuje Certyfikat w języku polskim i Certyfikat Międzynarodowy w języku angielskim oraz Zaświadczenie Ministerstwa Edukacji Narodowej. Dokumenty, zaświadczają o posiadaniu odpowiednich kwalifikacji, dają prawo do wykonywania zawodu oraz zwiększają szanse na rynku pracy.

Atutem realizowanych szkoleń jest przekazywanie nie tylko wiedzy teoretycznej, ale przede wszystkim wiedzy i umiejętności praktycznych. Zajęcia prowadzone są w większości na modelkach, dzięki czemu uczymy kreatywnych oraz indywidualnych metod postępowania z potencjalnym klientem.

Szkolenia  z UP i OPS

Prowadzimy szkolenia na zlecenia Urzędów Pracy i Ośrodków Pomocy Społecznej, które organizowane są w celu podniesienia szans uczestników kursów na znalezienie pracy a także podwyższenie ich kwalifikacji zawodowych i dopasowanie umiejętności do potrzeb lokalnego rynku pracy. Istnieje możliwość łączenia pojedynczych szkoleń w jedno duże.

W przypadku indywidualnych potrzeb przeprowadzamy szkolenia wykraczające poza naszą ofertę szkoleniową. Dla osób, które dojeżdżają z zagranicy lub z odległych miejsc, istnieje możliwość organizacji szkoleń w trybie przyspieszonym, bardziej intensywnych.

“Zdolność uczenia się szybciej od swojej konkurencji może być jedyną długotrwałą przewagą, jaką nad nimi posiadasz.”

Arie de Gaus, szef planowania w Royal Duch / Shell

Kontakt z nami

    biuro@akademiaurody.com.pl

    +48 731 130 011

    Korotyńskiego 26A, 02-123 Warszawa