SZKOLENIA KOSMETYCZNE WARSZAWA - KONTAKT - TEL: 731 130 011, 730 900 191 BIURO@AKADEMIAURODY.COM.PL

Manicure tytanowy – Warszawa

Manicure tytanowy to stosunkowo nowa i coraz popularniejsza metoda stylizacji i pielęgnacji paznokci, która stanowi ciekawą alternatywę dla dobrze znanej metody hybrydowej. Oprócz walorów czysto estetycznych, zabieg zrealizowany tą metodą wyróżnia się pozytywnym wpływem na ogólną kondycję paznokci oraz (w porównaniu z metodą hybrydową) znacznie większą trwałością dochodzącą do 4-5 tygodni. Jedną z najważniejszych zalet manicure tytanowego jest bezinwazyjność – zabieg nie niesie ryzyka uszkodzenia lub zniszczenia płytki paznokciowej.

Charakterystyka zabiegu

Tytanowa metoda stylizacji dedykowana jest delikatnym, osłabionym lub zniszczonym paznokciom. Za jej pomocą zyskuje się nie tylko oczekiwany kształt, kolor i lepszą kondycję płytki paznokciowej, ale również pożądaną długość, przez co przypomina nieco metodę akrylową. Aplikacja metodą manicure tytanowego umożliwia przedłużanie paznokci bez użycia lampy UV/LED, co ma szczególne znaczenie dla osób posiadających ograniczone zaufanie do zabiegów stylizacji z użyciem promieniowania ultrafioletowego.

Niewątpliwą zaletą stylizacji tytanowej jest działanie wygładzające powierzchnię płytki. Jest bezpieczna i dla kobiet w ciąży i karmiących piersią. W trakcie zabiegu stosuje się sprawdzone, najwyższej jakości preparaty zawierające cenne substancje odżywcze: witaminy A, E, B5 i D oraz wapń. Metoda tytanowa nie wymaga stosowania odtłuszczaczy. Paznokcie po zabiegu są nie tylko piękne, ale również zdrowo wzmocnione – płytka paznokciowa przestaje być łamliwa. Aby zapewnić estetyczną ciągłość kolejne zabiegi stylizacji tytanowej należy powtarzać co 4-5 tygodni. Należy jednak pamiętać, aby przed każdą wizytą zadbać o estetykę paznokci i okolic. Dzięki temu unikniemy nieestetycznego efektu pudru na łuszczących się lub postrzępionych skórkach.

Etapy manicure tytanowego

Cały zabieg dzieli się na kilka etapów: na początek mycie i dezynfekcja dłoni. Następny etap to odpowiednie przygotowanie dłoni – wycięcie skórek, delikatne zmatowienie płytki paznokcia i przygotowanie do nałożenia preparatu. Po nim następuje aplikacja wybranego koloru specjalnym proszkiem tytanowym. Po wysuszeniu czynność jest powtarzana a następnie aplikowany jest lakier nawierzchniowy.

Przeciwwskazania do przeprowadzenia stylizacji metodą tytanową

Każdy zabieg kosmetyczny, mimo wysokiego poziomu bezpieczeństwa, stanowi ryzyko ograniczające możliwość zastosowania. Do najważniejszych przeciwwskazań zalicza się:

• grzybicę lub drożdżycę skóry i paznokci,
• alergię na któryś ze stosowanych preparatów,
• choroby wirusowe,
• stany zapalne i chorobowe zmiany skórne wokół płytki paznokciowej,
• problemy z krzepliwością krwi,
• stany ropne i infekcje.

Aby zyskać pewność prawidłowo przeprowadzonego zabiegu i oczekiwanego efektu, warto wypróbować manicure tytanowy w Warszawie, w profesjonalnym gabinecie Akademii Urody. Sprawdź cenę oraz wolne terminy, zaplanuj swój czas i umów się na wizytę. Zabieg trwa ok. 90 minut.

Zapraszamy do zapisów telefonicznie lub online

577-112-411