SZKOLENIA KOSMETYCZNE WARSZAWA - KONTAKT - TEL: 731 130 011, 730 900 191 BIURO@AKADEMIAURODY.COM.PL

Oxybrazja – Warszawa

Oxybrazja to jeden z najpopularniejszych, bezinwazyjnych zabiegów kosmetycznych wykonywanych w okresie letnim. Jest innowacyjną odmianą peelingu mechanicznego i stanowi bezpieczną alternatywę dla innych zabiegów rewitalizujących skórę. Zabieg polecany jest szczególnie dla cery wrażliwej, naczynkowej i ze skłonnościami do alergii. Metoda oxybrazji sprawdza się doskonale w redukcji i eliminacji bakterii beztlenowych, które są odpowiedzialne m.in. za powstawanie trądziku pospolitego.

Na czym polega zabieg oxybrazji i jakie są jego efekty

Zabieg oxybrazji polega na działaniu złuszczającym martwe warstwy naskórka metodą aplikacji tlenu oraz soli fizjologicznej. Tlen aktywizuje odbudowę włókien kolagenowych i naczyń włosowatych oraz ogranicza skutecznie rozwój trądziku. Sól fizjologiczna o optymalnym stężeniu ma pozytywny wpływ na wszelkie stany zapalne skóry, ponadto ma działanie zmiękczające i nawilżające. Silnie rozproszone, emitowane pod ciśnieniem sprężonego powietrza kropelki soli odpowiadają za efektywne złuszczanie naskórka. Skóra na twarzy po zabiegu oxybrazji jest rozświetlona, odpowiednio napięta, gładka i odżywiona, a efekty są widoczne właściwie od razu. Zabieg pomaga zredukować ponadto drobne zmarszczki oraz zamknąć rozszerzone pory. Po serii kilku lub kilkunastu zabiegów (np. raz w tygodniu), dzięki aktywizacji mikrokrążenia, można spodziewać się przyspieszenia procesów regeneracyjnych skóry.

Zabieg oxybrazji to idealne rozwiązanie dla regeneracji skóry naczynkowej, zniszczonej i przesuszonej, pozbawionej jędrności i z widocznymi przebarwieniami. Warto jednak wiedzieć, że efekty po zabiegu oxybrazji są mniejsze, niż jak po zabiegu metodą mikrodermabrazji, ponieważ jest to zabieg bezinwazyjny, a tym samym delikatniejszy.

Przeciwwskazania do wykonania zabiegu oxybrazji

Oxybrazja jest zabiegiem bezpiecznym, jednak również w tym przypadku istnieją ograniczenia eliminujące możliwość skorzystania z tej metody. Najważniejsze przeciwwskazania to:

• stosowanie retinoidów,
• przerwanie ciągłości naskórka,
• infekcje, zmiany i stany zapalne skóry,
• choroby nowotworowe,
• opryszczka,
• aktywna łuszczyca,
• zmiany ropne,
• nadciśnienie,
• rozrusznik serca.

Oxybrazja w Warszawie, w Akademii Urody trwa ok. 45 minut i jest przeprowadzana w bezpiecznych oraz sterylnych warunkach z wykorzystaniem najnowocześniejszych urządzeń i najwyższej jakości preparatów.

Zapraszamy do zapisów telefonicznie lub online

577-112-411