SZKOLENIA KOSMETYCZNE WARSZAWA - KONTAKT - TEL: 731 130 011, 730 900 191 BIURO@AKADEMIAURODY.COM.PL

Kurs depilacji laserowej – Warszawa

Depilacja laserowa to jedna z najpopularniejszych i najskuteczniejszych metod trwałego usuwania zbędnego owłosienia. Szkolenie z depilacji laserowej organizowane przez Akademię Urody jest więc szansą na podniesienie swoich kwalifikacji i zdobycie nowych klientek. Uczymy usuwania owłosienia laserem diodowym oraz metodami IPL i SHR, prowadząc zajęcia teoretyczne (10%) i praktyczne (90%). Na kurs depilacji laserowej w Warszawie zapraszamy wszystkie osoby po szkoleniach kosmetycznych, które szukają skutecznego sposobu na zwiększenie atrakcyjności swojego salonu. W czasie szkolenia uczymy usuwania owłosienia metodą IPL i SHR oraz laserem diodowym.

Cel szkolenia: Nabycie umiejętności samodzielnego wykonania zabiegów laserowych takich jak usuwanie zbędnego owłosienia

Szkolenie z depilacji laserowej – laser diodowy oraz metody IPL i SHR

Każda kobieta marzy o gładkim ciele – nie tylko latem, lecz przez cały rok. Z pomocą przychodzą salony kosmetyczne oferujące depilację laserową, czyli skuteczny sposób na pozbycie się niechcianego owłosienia. Wyróżniamy wiele metod depilacji laserowej, lecz naszych kursantów uczymy trzech najpopularniejszych: laser diodowy, IPL oraz SHR.

 • Metoda IPL (ang. Intense Pulsed Light) – polega na zastosowaniu lampy ksenonowej emitującej tzw. intensywnie pulsujące światło (IPL). Metoda IPL pozwala oddziaływać wyłącznie na melaninę znajdującą się we włosie, rozgrzewając ją, a tym samym niszcząc całą cebulkę bez uszkadzania znajdującej się wokół skóry.
 • Metoda SHR (ang. Super Hair Removal) – najnowsza odsłona technologii IPL pozwala osiągnąć jeszcze lepsze efekty przy zachowaniu bezpieczeństwa i komfortu klienta. Laser SHR wykorzystuje system In Motion („w ruchu”), co oznacza, że podczas zabiegu głowicę urządzenia przesuwa się po skórze, dzięki czemu nie dochodzi do uszkodzenia tkanek. Metoda SHR pozwala trwale usuwać zarówno ciemne, jak i jasne włosy.
 • Laser diodowy – jedna z najskuteczniejszych metod usuwania niechcianego owłosienia. Emituje wiązkę światła spójnego o dużej mocy.

PROGRAM SZKOLENIA

I Część teoretyczna

 • Omówienie urządzenia
 • Określenie celu zabiegu i wymagań klienta
 • Karta pacjenta
 • Przeciwwskazania
 • Zasady dezynfekcji w gabinetach kosmetycznych

II Cześć praktyczna

 • Przygotowanie do zabiegu
 • Ćwiczenia na modelkach
 • Zalecenia pozabiegowe

Wstępne wymagania wobec uczestników: Kursy kosmetyczne lub wykształcenie: kosmetyczne / kosmetologiczne / medyczne

Cena kursu: 1500

Czas trwania: 5 godz./1dzień

WAŻNE INFORMACJE

Szkolenia prowadzone są przez doświadczonych instruktorów. Zajęcia odbywają się w małych grupach co pozwala na indywidualne podejście do każdego kursanta.

Materiały szkoleniowe potrzebne do zajęć zapewnia organizator. Brak dodatkowych kosztów. Każdy absolwent otrzymuje skrypty w wersji elektronicznej.

Warunkiem rezerwacji miejsca na kursie jest wybranie terminu oraz wpłata zadatku w wysokości 30%. Zadatek nie podlega zwrotowi jedynie w przypadku odwołania kursu z winy organizatora.

Szkolenia składają się z części teoretycznej 10% i części praktycznej 90%

Oferujemy różne formy prowadzenia zajęć dostosowane do potrzeb kursantów. Zajęcia w Akademia Urody odbywają się od poniedziałku do piątku lub w soboty w godzinach 9:00 – 17:00 (10 godzin dydaktycznych). Czas trwania wszystkich kursów jest podany w godzinach dydaktycznych.

Po ukończonych szkoleniach kursanci otrzymują certyfikat w języku polskim, certyfikat w języku angielskim i zaświadczenie wydawanego na podstawie: §18 ust. 2 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 18.08.2017 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz.U. poz 1632).

 

Nie znalazłaś szkolenia które Cię interesuje?
Napisz do nas lub zadzwoń!

W przypadku pytań lub wątpliwości zapraszam do kontaktu
tel: +48 731 130 011.

Praktyczno-teoretyczny kurs depilacji laserowej dla kosmetyczek

W Akademii Urody stawiamy zarówno na wiedzę teoretyczną, jak i wykształcenie umiejętności praktycznych u naszych kursantów. Część teoretyczna szkolenia obejmuje omówienie urządzenia, określenie celu zabiegu i wymagań klienta, zapoznanie się z kartą pacjenta oraz omówienie przeciwwskazań i zasad dezynfekcji. Z kolei podczas części praktycznej kursanci przygotowują się do zabiegu, praktykują depilację na modelkach i zapoznają się z zaleceniami pozabiegowymi – wszystkie te elementy poznaje każdy uczestnik przychodzący na kurs depilacji laserowej. Warszawa jest siedzibą Akademii Urody i to właśnie tutaj odbywa się szkolenie z depilacji laserowej.