SZKOLENIA KOSMETYCZNE WARSZAWA - KONTAKT - TEL: 731 130 011, 730 900 191 BIURO@AKADEMIAURODY.COM.PL

Kurs henna pudrowa

Koloryzacja brwi jeszcze nigdy nie była tak popularna jak obecnie. W ofertach salonów kosmetycznych pojawiają się coraz nowsze metody koloryzacji, do których niewątpliwie należy henna pudrowa. Szkolenia ze stylizacji brwi tą metodą trwają tylko 1 dzień i pozwalają zdobyć nowe umiejętności, a tym samym rozszerzyć ofertę własnego salonu o nowoczesny zabieg. Zapraszamy na kurs Pudrowy Efekt Henny w Warszawie wszystkie kosmetyczki pragnące zwiększyć swoją konkurencyjność w branży beauty.

Zabieg henny pudrowej pozwala na uzyskanie rewelacyjnego efektu i podkreślenia łuku brwiowego kolorem henny dobranej specjalnie do naturalnej urody klientki.

Profesjonalne szkolenie ze stylizacji brwi metodą pudrową

Henna pudrowa jest zupełnie nową metodą koloryzacji brwi, która pojawia się w ofercie kolejnych salonów kosmetycznych. Kolor henny dobiera się indywidualnie do koloru brwi klientki, dzięki czemu możliwe jest osiągnięcie wyjątkowo naturalnego efektu. Henna pudrowa często nazywana jest metodą przełomową w stylizacji brwi właśnie ze względu na możliwość uzyskania naturalnych rezultatów, czego nie zapewniają inne metody. W hennie pudrowej znajdują się naturalne składniki barwiące, takie jak lawsonia, proszek indigo, ekstrakt z owoców Amli, Shikakai, D-pantenol, witamina E oraz przeciwutleniacze – składniki te nie tylko wpływają na świetny efekt wizualny zabiegu, lecz także odżywiają brwi, pobudzają ich wzrost i oddziałują na połysk oraz miękkość włosków.

Szkolenie ze stylizacji brwi metodą pudrową świetnie wpisuje się w modę na naturalne składniki kosmetyczne. Kurs stylizacji brwi henną pudrową pozwoli ci stworzyć unikalną ofertę i wyprzedzić konkurencję, która stosuje wyłącznie najpopularniejsze metody koloryzacji.

Program:

 • Zasady BHP w gabinecie kosmetycznym
 • Budowa anatomiczna brwi
 • Przygotowanie stanowiska pracy i klientki do wykonywania zabiegu
 • Demakijaż
 • Techniki doboru kształtu brwi do kształtu twarzy
 • Rysunek oraz mierzenie proporcji przy pomocy miarki
 • Sposoby korygowania kształtu brwi
 • Preparaty stosowane do farbowania brwi
 • Przeciwwskazania do farbowania brwi
 • Technika przygotowywania i nakładania henny
 • Technika przeprowadzania regulacji brwi pęsetą

Praktyka

 • Nauka rysunku, geometrii brwi oraz mierzenia proporcji przy pomocy miarki
 • Uzyskiwanie odpowiedniej konsystencji henny
 • Przygotowanie klienta do zabiegu
 • Aplikacja henny pudrowej
 • Regulacja łuku brwiowego za pomocą pęsety

Cena kursu:

Henna pudrowa 900 zł

Czas trwania: 8 godz./ 1 dzień

 

Henna pudrowa + lifting rzęs 1500 zł

Czas trwania: 8 godz./ 1 dzień

WAŻNE INFORMACJE

Szkolenia prowadzone są przez doświadczonych instruktorów. Zajęcia odbywają się w małych grupach co pozwala na indywidualne podejście do każdego kursanta.

Materiały szkoleniowe potrzebne do zajęć zapewnia organizator. Brak dodatkowych kosztów. Każdy absolwent otrzymuje skrypty w wersji elektronicznej.

Warunkiem rezerwacji miejsca na kursie jest wybranie terminu oraz wpłata zadatku w wysokości 30%. Zadatek nie podlega zwrotowi jedynie w przypadku odwołania kursu z winy organizatora.

Szkolenia składają się z części teoretycznej 10% i części praktycznej 90%

Oferujemy różne formy prowadzenia zajęć dostosowane do potrzeb kursantów. Zajęcia w Akademia Urody odbywają się od poniedziałku do piątku lub w soboty w godzinach 9:00 – 17:00 (10 godzin dydaktycznych). Czas trwania wszystkich kursów jest podany w godzinach dydaktycznych.

Po ukończonych szkoleniach kursanci otrzymują certyfikat w języku polskim, certyfikat w języku angielskim i zaświadczenie wydawanego na podstawie: §18 ust. 2 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 18.08.2017 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz.U. poz 1632).

 

Nie znalazłaś szkolenia które Cię interesuje?
Napisz do nas lub zadzwoń!

W przypadku pytań lub wątpliwości zapraszam do kontaktu
tel: +48 731 130 011.

Teoretyczno-praktyczny kurs stylizacji brwi

Szkolenie ze stylizacji brwi metodą pudrową składa się z części teoretycznej (10%) i praktycznej (90%). Zajęcia teoretyczne obejmują m.in. omówienie budowy brwi, zasad BHP, demakijażu, technik doboru kształtu brwi do kształtu twarzy, sposobów korygowania kształtu brwi, preparatów stosowanych do koloryzacji, technik regulacji i koloryzacji brwi, a także przeciwwskazań do wykonywania zabiegu henny pudrowej. Z kolei podczas części praktycznej kursanci uczą się przygotowywać hennę do zabiegu, aplikować ją modelkom oraz regulować łuk brwiowy w celu uzyskania najlepszego efektu. Wszystkie osoby zainteresowane nowoczesnymi metodami koloryzacji brwi zapraszamy na kurs Pudrowy Efekt Henny. Warszawa jest siedzibą Akademii Urody, w której odbywają się wszystkie nasze szkolenia.