SZKOLENIA KOSMETYCZNE WARSZAWA - KONTAKT - TEL: 731 130 011, 730 900 191 BIURO@AKADEMIAURODY.COM.PL

Kurs z kriolipolizy – Warszawa

Kriolipoliza umożliwia trwałe niszczenie komórek tłuszczowych przy wykorzystaniu niskiej temperatury, a do jej największych zalet zaliczamy bezinwazyjność i doskonałe efekty porównywane do tych uzyskiwanych podczas liposukcji. Nic więc dziwnego, że coraz więcej klientek interesuje się tym zabiegiem, co sprawia, że szkolenie z kriolipolizy jest obecnie jednym z najbardziej obleganych w naszej Akademii. Na kurs z kriolipolizy w Warszawie zapraszamy osoby po kursach kosmetycznych zainteresowane podniesieniem swoich kwalifikacji.

Profesjonalne szkolenie z kriolipolizy dla kosmetyczek

Niska temperatura wykorzystywana jest w kosmetologii od dawna, jednak dopiero teraz do ofert salonów kosmetycznych trafiła kriolipoliza – nowoczesna metoda pozwalająca na bezinwazyjne i skuteczne usuwanie tkanki tłuszczowej. Podczas zabiegu dochodzi do kontrolowanego zamrażania komórek tłuszczowych, co prowadzi do ich rozpadu i uzyskania efektu porównywalnego z liposukcją. Kriolipoliza jest nowoczesnym metodą będącą doskonałą alternatywną dla zabiegów z wykorzystaniem skalpela. Uczestnicząc w naszym szkoleniu z kriolipolizy w Warszawie, masz szansę zdobyć unikalne umiejętności i wprowadzić ten nowoczesny zabieg do oferty swojego salonu.

Cel szkolenia:

Nabycie umiejętności samodzielnego wykonania zabiegu kriolipolizy na poszczególnych partiach ciała

PROGRAM SZKOLENIA

I Część teoretyczna

  • Określenie celu zabiegu i wymagań klienta
  • Struktura skóry
  • Przeciwwskazania
  • Zasady dezynfekcji w gabinetach kosmetycznych
  • Przygotowanie do zabiegu

II Cześć praktyczna

  • Ćwiczenia na modelkach
  • Zalecenia pozabiegowe

Wstępne wymagania wobec uczestników: kursy kosmetyczne

Cena kursu: 1500

Czas trwania: 5 godz./1dzień

WAŻNE INFORMACJE

Szkolenia prowadzone są przez doświadczonych instruktorów. Zajęcia odbywają się w małych grupach co pozwala na indywidualne podejście do każdego kursanta.

Materiały szkoleniowe potrzebne do zajęć zapewnia organizator. Brak dodatkowych kosztów. Każdy absolwent otrzymuje skrypty w wersji elektronicznej.

Warunkiem rezerwacji miejsca na kursie jest wybranie terminu oraz wpłata zadatku w wysokości 30%. Zadatek nie podlega zwrotowi jedynie w przypadku odwołania kursu z winy organizatora.

Szkolenia składają się z części teoretycznej 10% i części praktycznej 90%

Oferujemy różne formy prowadzenia zajęć dostosowane do potrzeb kursantów. Zajęcia w Akademia Urody odbywają się od poniedziałku do piątku lub w soboty w godzinach 9:00 – 17:00 (10 godzin dydaktycznych). Czas trwania wszystkich kursów jest podany w godzinach dydaktycznych.

Po ukończonych szkoleniach kursanci otrzymują certyfikat w języku polskim, certyfikat w języku angielskim i zaświadczenie wydawanego na podstawie: §18 ust. 2 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 18.08.2017 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz.U. poz 1632).

 

Nie znalazłaś szkolenia które Cię interesuje?
Napisz do nas lub zadzwoń!

W przypadku pytań lub wątpliwości zapraszam do kontaktu
tel: +48 731 130 011.

Kurs z kriolipolizy – teoria i praktyka

Wszystkie nasze szkolenia składają się w 10% z części teoretycznej i w 90% z części praktycznej – ta sama zasada obowiązuje w przypadku nowoczesnego szkolenia, jakim jest kurs z kriolipolizy. Warszawa to siedziba Akademii Urody i to właśnie tutaj odbywa się szkolenie teoretyczne i praktyczne. Podczas części teoretycznej kursanci dowiadują się, w jaki sposób określać cel i interpretować wymagania klienta, uczą się budowy skóry, a także poznają zasady dezynfekcji oraz przeciwwskazania i sposoby przygotowania do zabiegu. Z kolei część praktyczna składa się z ćwiczeń na modelkach i poznania zaleceń pozabiegowych. Szkolenie z krioliopolizy kończy się otrzymaniem certyfikatów w języku polskim i angielskim oraz zaświadczenia MEN uprawniającego do wykonywania zabiegu w gabinetach kosmetycznych.