SZKOLENIA KOSMETYCZNE WARSZAWA - KONTAKT - TEL: 731 130 011, 730 900 191 BIURO@AKADEMIAURODY.COM.PL

Kurs laminacja brwi – Warszawa

Laminacja brwi to nowoczesna metoda stylizacji, która zyskuje coraz większą popularność w Polsce. Jeśli pragniesz podnieść swoje kwalifikacje i wprowadzić do oferty salonu popularny, a zarazem nowoczesny zabieg, zapraszamy na kurs laminacja brwi w Warszawie, który trwa tylko 1 dzień. Kurs laminacja brwi kierujemy do wszystkich osób zainteresowanych stylizacją brwi – nie wymagamy przy tym wykształcenia kosmetycznego. Podczas szkolenia nasi kursanci zdobywają umiejętności w zakresie wykonywania laminacji brwi oraz stosowania botoksu.

Zabieg laminacji brwi dedykowany jest naturalnym brwiom, gdzie włoski są niesforne i nieregularnie rosną. Zabieg daje długotrwały efekt ułożenia i zmiany kierunku rosnących włosków, jak również odżywienie i regenerację. Uzyskany efekt jest bardzo naturalny, a spojrzenie nabiera zdecydowanej wyrazistości.

Jednodniowy kurs laminacji brwi

Botoks i laminowanie to nowoczesne metody stylizacji brwi, które zapewniają długotrwałe efekty. Podczas kursu laminacji brwi uczestnik poznaje metodę wykonania zabiegu, który może później wprowadzić do swojej oferty. Laminowanie i botoks pozwalają ułożyć, wzmocnić, odżywić i zagęścić brwi, a efekty zabiegu utrzymują się nawet do 8 tygodni. 

        

 • Laminowanie brwi – unowocześniony lifting polegający na nadaniu miękkości i sprężystości włosom co ułatwia nadaniekształtu niesfornym brwiom. 
 • Botoks brwi – zabieg będący uzupełnieniem laminowania, który polega na nałożeniu na brwi regenerującej odżywki witaminowej bazującej na naturalnych olejkach.

 

 

Cel szkolenia: Nabycie umiejętności technik stosowania botoksu a także laminacji brwi

 

PROGRAM SZKOLENIA

I Część teoretyczna

 • Zasady dezynfekcji w gabinetach kosmetycznych
 • Przeciwwskazania do wykonania zabiegu
 • Produkty i narzędzia wykorzystywane podczas laminacji brwi
 • Określenie celu zabiegu, częstotliwości i wymagań klienta
 • Karta pacjenta
 • Wskazania i przeciwwskazania

II Cześć praktyczna

 • Przygotowanie do zabiegu
 • Ćwiczenia na modelkach
 • Botoks brwi – kuracja nawilżająca i regenerująca brwi
 • Laminacja brwi – dostarczenie włoskom witamin
 • Pielęgnacja po zabiegu

Wstępne wymagania wobec uczestników: brak

Cena kursu: 700 zł

Czas trwania: 4 godz./ 1 dzień

WAŻNE INFORMACJE

Szkolenia prowadzone są przez doświadczonych instruktorów. Zajęcia odbywają się w małych grupach co pozwala na indywidualne podejście do każdego kursanta.

Materiały szkoleniowe potrzebne do zajęć zapewnia organizator. Brak dodatkowych kosztów. Każdy absolwent otrzymuje skrypty w wersji elektronicznej.

Warunkiem rezerwacji miejsca na kursie jest wybranie terminu oraz wpłata zadatku w wysokości 30%. Zadatek nie podlega zwrotowi jedynie w przypadku odwołania kursu z winy organizatora.

Szkolenia składają się z części teoretycznej 10% i części praktycznej 90%

Oferujemy różne formy prowadzenia zajęć dostosowane do potrzeb kursantów. Zajęcia w Akademia Urody odbywają się od poniedziałku do piątku lub w soboty w godzinach 9:00 – 17:00 (10 godzin dydaktycznych). Czas trwania wszystkich kursów jest podany w godzinach dydaktycznych.

Po ukończonych szkoleniach kursanci otrzymują certyfikat w języku polskim, certyfikat w języku angielskim i zaświadczenie wydawanego na podstawie: §18 ust. 2 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 18.08.2017 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz.U. poz 1632).

 

Nie znalazłaś szkolenia które Cię interesuje?
Napisz do nas lub zadzwoń!

W przypadku pytań lub wątpliwości zapraszam do kontaktu
tel: +48 731 130 011.

Teoretyczno-praktyczne szkolenie z liftingu rzęs

Wszystkie kursy w Akademii Urody składają się z części teoretycznej (10%) i praktycznej (90%) – tak samo jest w przypadku oferowanego szkolenia, jakim jest kurs Lifting Rzęs. Warszawa to siedziba naszej Akademii i to właśnie tutaj odbywają się jednodniowe szkolenia zakończone uzyskaniem certyfikatów po polsku i angielsku oraz zaświadczenia MEN uprawniającego do wykonywania zabiegów liftingujących. Część praktyczna pozwala uczestnikom zapoznać się z zasadami dezynfekcji, wskazaniami i przeciwwskazaniami, stosowanymi produktami i narzędziami, kartą pacjenta oraz ogólnymi informacjami dotyczącymi liftingu rzęs. Z kolei część praktyczna opiera się na ćwiczeniach z udziałem modelek – kursant wykonuje zabiegi liftingu, laminacji i botoksu rzęs, a także poznaje zasady przygotowania do zabiegu oraz pielęgnacji rzęs po liftingu.