SZKOLENIA KOSMETYCZNE WARSZAWA - KONTAKT - TEL: 731 130 011, 730 900 191 BIURO@AKADEMIAURODY.COM.PL

Kurs masaż bańką chińską Warszawa

W odpowiedzi na aktualne oczekiwania klientów w ofercie nowoczesnych gabinetów kosmetycznych i salonów spa nie może zabraknąć masażu bańką chińską, który jest chętnie wybierany przez klientów szukających zabiegu ujędrniającego. Zapraszamy na jednodniowy kurs masażu bańką chińską w Warszawie, który pozwoli ci rozszerzyć ofertę i zwiększyć atrakcyjność twojego salonu. Kurs masażu bańką chińską kierujemy do wszystkich osób pragnących zwiększyć konkurencyjność gabinetu lub znaleźć ciekawą pracę w branży beauty.

 

Masaż bańką chińską w Twoim salonie

Aby skutecznie zwiększyć atrakcyjność salonu, warto wprowadzać do oferty nowoczesne zabiegi oraz techniki masażu. Dlatego też wśród naszych kursantów pragnących rozwinąć swoje umiejętności dużą popularnością cieszy się kurs masażu bańką chińską. Warszawa jest siedzibą Akademii Urody, w której możesz ukończyć 1-dniowy kurs i uzyskać certyfikaty w języku polskim i angielskim oraz zaświadczenie MEN uprawniające do wykonywania masażu. Podczas masażu bańką chińską masażysta wykorzystuje bańki do próżniowego zasysania skóry i tkanek znajdujących się pod jej warstwą, co wspomaga krążenie limfy, a także ukrwienie. Masaż oczyszcza organizm, wzmacnia odporność, poprawia krążenie i metabolizm, a także poprawia jędrność skóry, redukuje cellulit i przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej.

 

TEORIA:

  • Historia Masażu
  • Cele i zasady stosowania
  • Metodyka wykonania
  • Techniki masażu
  • Prezentacja masażu

 

ĆWICZENIA PRAKTYCZNE

 

Jednodniowy kurs masażu bańką chińską

Przychodząc do Akademii Urody, możesz w ciągu 8 godzin zdobyć kwalifikacje do wykonywania masażu bańką chińską. Nasze jednodniowe kursy składają się z części teoretycznej oraz praktycznej, przy czym ćwiczenia praktyczne stanowią aż 90% zajęć! Podczas kursu poznasz historię i techniki masażu, dowiesz się, w jakim celu wykonuje się masaż i jakie są wskazania oraz przeciwwskazania. Podczas demonstracji naszego instruktora zobaczysz także, w jaki sposób prawidłowo wykonywać masaż. Kurs masażu bańką chińską w Warszawie to jednak przede wszystkim indywidualne ćwiczenia na modelkach, które odbywają się pod okiem doświadczonego masażysty.

Cena kursu: 800

Czas trwania: 8 godz./ 1 dzień

WAŻNE INFORMACJE

Szkolenia prowadzone są przez doświadczonych instruktorów. Zajęcia odbywają się w małych grupach co pozwala na indywidualne podejście do każdego kursanta.

Materiały szkoleniowe potrzebne do zajęć zapewnia organizator. Brak dodatkowych kosztów. Każdy absolwent otrzymuje skrypty w wersji elektronicznej.

Warunkiem rezerwacji miejsca na kursie jest wybranie terminu oraz wpłata zadatku w wysokości 30%. Zadatek nie podlega zwrotowi jedynie w przypadku odwołania kursu z winy organizatora.

Szkolenia składają się z części teoretycznej 10% i części praktycznej 90%

Oferujemy różne formy prowadzenia zajęć dostosowane do potrzeb kursantów. Zajęcia w Akademia Urody odbywają się od poniedziałku do piątku lub w soboty w godzinach 9:00 – 17:00 (10 godzin dydaktycznych). Czas trwania wszystkich kursów jest podany w godzinach dydaktycznych.

Po ukończonych szkoleniach kursanci otrzymują certyfikat w języku polskim, certyfikat w języku angielskim i zaświadczenie wydawanego na podstawie: §18 ust. 2 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 18.08.2017 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz.U. poz 1632).

 

Nie znalazłaś szkolenia które Cię interesuje?
Napisz do nas lub zadzwoń!

W przypadku pytań lub wątpliwości zapraszam do kontaktu
tel: +48 731 130 011.