SZKOLENIA KOSMETYCZNE WARSZAWA - KONTAKT - TEL: 731 130 011, 730 900 191 BIURO@AKADEMIAURODY.COM.PL

Kurs masażu tajskiego stemplami ziołowymi – Warszawa

Masaż tajski stemplami ziołowymi to technika mająca 400-letnią tradycję, która do naszego kraju trafiła stosunkowo niedawno. Polacy coraz chętniej wybierają masaże o orientalnych nazwach, szczególnie te, które wiążą się z tradycją azjatycką. Jeśli więc pragniesz zwiększyć atrakcyjność swojego salonu spa lub gabinetu kosmetycznego, wybierz kurs masażu tajskiego w Warszawie, który pozwoli ci podnieść prestiż oferowanych usług i sprawić, by nazwa twojego salonu była bardziej rozpoznawalna. Kurs masażu tajskiego stemplami ziołowymi trwa tylko 1 dzień i umożliwia zdobycie cennych umiejętności praktycznych oraz niezbędnej wiedzy teoretycznej.

Tajski masaż stemplami ziołowymi to połączenie akupresury i aromaterapii. Do wykonywania tajskiego masażu stemplami ziołowymi wykorzystuje się kompresory o wysokiej temperaturze, co pozwala lepiej rozmasować napięte mięśnie.

Masaż tajski stemplami ziołowymi w Twoim salonie

Tajski masaż z wykorzystaniem ziołowych stempli jest połączeniem aromaterapii oraz akupresury. Podczas masażu wykorzystywane są kompresory (stemple) o wysokiej temperaturze pozwalające skutecznie rozmasowywać napięte mięśnie. Wewnątrz stempli znajdują się aromatyczne zioła, przyprawy oraz owoce, których zapach uwalniany jest podczas podgrzewania w gorącym oleju tuż przed rozpoczęciem masażu. Sam masaż polega na wykonywaniu szybkich punktowych dotknięć zakończonych lekkim dociśnięciem kompresora do skóry.

Do zabiegu wykorzystuje się różne składniki, które mogą być dobierane indywidualnie, m.in. kurkumę, trawę cytrynową, kamforę, cynamon, kawę, goździki, liście eukaliptusa, imbir czy algi. Masaż stemplami ziołowymi doskonale sprawdzi się u osób przemęczonych oraz cierpiących na bóle reumatyczne i mięśniowe. Masaż polecany jest także klientom, którym zależy na redukcji cellulitu i efekcie wyszczuplającym.

 

TEORIA:

  • Historia Masażu
  • Cele i zasady stosowania
  • Metodyka wykonania
  • Techniki masażu
  • Prezentacja masażu

ĆWICZENIA PRAKTYCZNE

 

Jednodniowy kurs masażu tajskiego w Warszawie

Już w ciągu 8 godzin możesz zdobyć uprawnienia do wykonywania masażu tajskiego stemplami ziołowymi! Wystarczy, że zapiszesz się na kurs masażu tajskiego – Warszawa jest siedzibą Akademii Urody i to właśnie tutaj odbywa się teoretyczno-praktyczny kurs dla masażystów. Podczas szkolenia nie tylko poznasz historię i techniki masażu, lecz przede wszystkim nauczysz się prawidłowo wykonywać masaż pod okiem doświadczonego instruktora. Po zakończonym kursie masażu tajskiego stemplami ziołowymi otrzymasz certyfikaty w języku polskim i angielskim oraz zaświadczenie MEN.

Cena kursu: 800

Czas trwania: 8 godz./1dzień

WAŻNE INFORMACJE

Szkolenia prowadzone są przez doświadczonych instruktorów. Zajęcia odbywają się w małych grupach co pozwala na indywidualne podejście do każdego kursanta.

Materiały szkoleniowe potrzebne do zajęć zapewnia organizator. Brak dodatkowych kosztów. Każdy absolwent otrzymuje skrypty w wersji elektronicznej.

Warunkiem rezerwacji miejsca na kursie jest wybranie terminu oraz wpłata zadatku w wysokości 30%. Zadatek nie podlega zwrotowi jedynie w przypadku odwołania kursu z winy organizatora.

Szkolenia składają się z części teoretycznej 10% i części praktycznej 90%

Oferujemy różne formy prowadzenia zajęć dostosowane do potrzeb kursantów. Zajęcia w Akademia Urody odbywają się od poniedziałku do piątku lub w soboty w godzinach 9:00 – 17:00 (10 godzin dydaktycznych). Czas trwania wszystkich kursów jest podany w godzinach dydaktycznych.

Po ukończonych szkoleniach kursanci otrzymują certyfikat w języku polskim, certyfikat w języku angielskim i zaświadczenie wydawanego na podstawie: §18 ust. 2 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 18.08.2017 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz.U. poz 1632).

 

Nie znalazłaś szkolenia które Cię interesuje?
Napisz do nas lub zadzwoń!

W przypadku pytań lub wątpliwości zapraszam do kontaktu
tel: +48 731 130 011.