SZKOLENIA KOSMETYCZNE WARSZAWA - KONTAKT - TEL: 731 130 011, 730 900 191 BIURO@AKADEMIAURODY.COM.PL

Kurs oczyszczanie wodorowe Warszawa

Oczyszczanie wodorowe to jedna z najnowszych metod oczyszczania skóry. Zabieg oczyszczania wodorowego w twoim salonie kosmetycznym pozwoli ci zwiększyć liczbę klientów i podnieść prestiż gabinetu. Jeśli szukasz skutecznego sposobu na podniesienie swoich kwalifikacji, zapraszamy na 1-dniowy kurs oczyszczanie wodorowe w Warszawie prowadzony przez doświadczonych instruktorów. Szkolenie z oczyszczania wodorowego kierujemy do osób, które ukończyły kurs kosmetyczny I, II i III stopnia.

 

Szkolenie z oczyszczanie wodorowe dla kosmetyczek

Oczyszczanie wodorowe, to zabieg który nie może zbraknąć w ofercie żadnego nowoczesnego salonu kosmetycznego, to zabieg pielęgnacyjny polegający na wprowadzaniu w głąb skóry mikroskopijnych cząsteczek aktywnego wodoru. Cząsteczki te idealnie oczyszczają komórki skóry oraz neutralizują wolne rodniki na jej powierzchni, w rezultacie czego, mamy do czynienia ze skuteczną terapią typu anti – aging. Zabieg ten pozwala oczyścić i dotlenić skórę oraz pobudzić produkcję nowych włókien kolagenowych.

Oczyszczanie wodorowe, składa się z 6 etapów jak: peeling wodorowy, oczyszczanie wodne, aplikowanie substancji aktywnych (w tym czystego kwasu hialuronowego), zastosowanie ultradźwięków, zastosowanie fal radiowych oraz zastosowanie głowicy ciepło/zimno stymulującej skórę do lepszego funkcjonowania.

Zabieg jest szczególnie popularny wśród osób zmagających się z wągrami, rozszerzonymi porami, ze skórą odwodnioną oraz wymagającą dogłębnego oczyszczenia. Jeśli prowadzisz salon lub dopiero planujesz rozpoczęcie własnej działalności, możesz podnieść swoje kwalifikacje w 1 dzień, wybierając się na kurs oczyszczanie wodorowe. Warszawa jest siedzibą naszej Akademii Urody, w której w 5 godzin zdobędziesz umiejętności niezbędne do wykonywania tego nowoczesnego zabiegu.

 

Cel szkolenia: Nabycie umiejętności samodzielnego wykonania zabiegu oczyszczania skóry zabiegiem oczyszczanie wodorowe

 

PROGRAM SZKOLENIA

 

I Część teoretyczna

  • Określenie celu zabiegu i wymagań klienta
  • Wywiad karta Klienta
  • Wskazania i przeciwwskazania
  • Zasady dezynfekcji w gabinetach kosmetycznych
  • Przygotowanie do zabiegu

 

I Część praktyczna

  • Ćwiczenia na modelkach
  • Zalecenia pozabiegowe

 

Wstępne wymagania wobec uczestników: kurs kosmetyczny I, II i III stopnia

Cena kursu: 600

Czas trwania: 5 godz./1dzień

WAŻNE INFORMACJE

Szkolenia prowadzone są przez doświadczonych instruktorów. Zajęcia odbywają się w małych grupach co pozwala na indywidualne podejście do każdego kursanta.

Materiały szkoleniowe potrzebne do zajęć zapewnia organizator. Brak dodatkowych kosztów. Każdy absolwent otrzymuje skrypty w wersji elektronicznej.

Warunkiem rezerwacji miejsca na kursie jest wybranie terminu oraz wpłata zadatku w wysokości 30%. Zadatek nie podlega zwrotowi jedynie w przypadku odwołania kursu z winy organizatora.

Szkolenia składają się z części teoretycznej 10% i części praktycznej 90%

Oferujemy różne formy prowadzenia zajęć dostosowane do potrzeb kursantów. Zajęcia w Akademia Urody odbywają się od poniedziałku do piątku lub w soboty w godzinach 9:00 – 17:00 (10 godzin dydaktycznych). Czas trwania wszystkich kursów jest podany w godzinach dydaktycznych.

Po ukończonych szkoleniach kursanci otrzymują certyfikat w języku polskim, certyfikat w języku angielskim i zaświadczenie wydawanego na podstawie: §18 ust. 2 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 18.08.2017 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz.U. poz 1632).

 

Nie znalazłaś szkolenia które Cię interesuje?
Napisz do nas lub zadzwoń!

W przypadku pytań lub wątpliwości zapraszam do kontaktu
tel: +48 731 130 011.

Jednodniowy kurs mikrodermabrazji w Warszawie

Szkolenie z mikrodermabrazji organizowane przez Akademię Urody pozwala w 1 dzień zdobyć umiejętności do wykonywania zabiegu bezbolesną i skuteczną metodą tlenową, czyli oksybrazją. Nasze kursy składają się w 10% z części teoretycznej oraz w 90% z części praktycznej – nie inaczej jest w przypadku oferowanego szkolenia, jakim jest kurs Mikrodermabrazja. Warszawa to siedziba Akademii Urody, w której w ciągu 3 godzin poznasz podstawy teoretyczne, takie jak wskazania i przeciwwskazania do przeprowadzania zabiegu, zasady dezynfekcji czy określenie wymagań klienta, a także nauczysz się wykonywać zabieg, ćwicząc na modelkach pod okiem doświadczonego instruktora.