SZKOLENIA KOSMETYCZNE WARSZAWA - KONTAKT - TEL: 731 130 011, 730 900 191 BIURO@AKADEMIAURODY.COM.PL

Kurs peeling kawitacyjny – Warszawa

Peeling kawitacyjny jest zabiegiem polegającym na oczyszczaniu skóry z martwego naskórka przy pomocy ultradźwięków. Zabieg ten cieszy się dużą popularnością wśród klientów ze względu na małą inwazyjność i świetne rezultaty. Jeśli więc pragniesz podnieść swoje kwalifikacje i rozszerzyć ofertę salonu o popularny zabieg, zapraszamy na kurs Peeling Kawitacyjny w Warszawie. Szkolenie z peelingu kawitacyjnego trwa tylko 1 dzień i adresowane jest do osób, które ukończyły kurs kosmetyczny I stopnia.

Cel szkolenia: Nabycie umiejętności samodzielnego wykonania zabiegów za pomocą ultradźwięków

 

Kurs peelingu kawitacyjnego dla kosmetyczek

Dogłębne oczyszczenie, wyrównanie kolorytu skóry i zwężenie porów to podstawowe zalety peelingu kawitacyjnego, który znajduje się już w ofercie wielu polskich salonów kosmetycznych. Zabieg wykonuje się przy użyciu specjalistycznego urządzenia wytwarzającego fale ultradźwiękowe. Wskutek kontaktu ultradźwięków z wilgotną skórą dochodzi do zjawiska kawitacji – na skórze pojawiają się wypełnione rozrzedzonym gazem mikropęcherzyki, które gwałtownie pękają, usuwając w ten sposób martwy naskórek i odsłaniając nowy.

Jeśli pragniesz wprowadzić ten nowoczesny zabieg do swojego salonu, wcale nie musisz brać udziału w czasochłonnych szkoleniach, gdyż w Akademii Urody organizujemy 1-dniowy kurs Peeling Kawitacyjny. Warszawa jest siedzibą naszej Akademii, w której w ciągu 3 godzin zdobędziesz niezbędną wiedzę oraz umiejętności do samodzielnego wykonywania peelingu kawitacyjnego.

PROGRAM SZKOLENIA

I Część teoretyczna

  • Omówienie urządzenia
  • Określenie celu zabiegu, częstotliwości  i wymagań klienta
  • Karta pacjenta
  • Wskazania i przeciwwskazania
  • Zasady dezynfekcji w gabinetach kosmetycznych

II Cześć praktyczna

  • Przygotowanie do zabiegu
  • Ćwiczenia na modelkach
  • Pielęgnacja skóry po zabiegu

Wstępne wymagania wobec uczestników: kurs kosmetyczny I stopnia

Cena kursu: 600

Czas trwania: 3 godz./1dzień

WAŻNE INFORMACJE

Szkolenia prowadzone są przez doświadczonych instruktorów. Zajęcia odbywają się w małych grupach co pozwala na indywidualne podejście do każdego kursanta.

Materiały szkoleniowe potrzebne do zajęć zapewnia organizator. Brak dodatkowych kosztów. Każdy absolwent otrzymuje skrypty w wersji elektronicznej.

Warunkiem rezerwacji miejsca na kursie jest wybranie terminu oraz wpłata zadatku w wysokości 30%. Zadatek nie podlega zwrotowi jedynie w przypadku odwołania kursu z winy organizatora.

Szkolenia składają się z części teoretycznej 10% i części praktycznej 90%

Oferujemy różne formy prowadzenia zajęć dostosowane do potrzeb kursantów. Zajęcia w Akademia Urody odbywają się od poniedziałku do piątku lub w soboty w godzinach 9:00 – 17:00 (10 godzin dydaktycznych). Czas trwania wszystkich kursów jest podany w godzinach dydaktycznych.

Po ukończonych szkoleniach kursanci otrzymują certyfikat w języku polskim, certyfikat w języku angielskim i zaświadczenie wydawanego na podstawie: §18 ust. 2 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 18.08.2017 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz.U. poz 1632).

 

Nie znalazłaś szkolenia które Cię interesuje?
Napisz do nas lub zadzwoń!

W przypadku pytań lub wątpliwości zapraszam do kontaktu
tel: +48 731 130 011.

Jednodniowy kurs peelingu kawitacyjnego

Akademia Urody organizuje kursy w małych grupach składające się z części teoretycznej (10%) oraz praktycznej (90%). Kurs peelingu kawitacyjnego obejmuje zapoznanie uczestników z urządzeniem, przekazanie wiedzy na temat karty pacjenta, zasad dezynfekcji, wskazań i przeciwwskazań, a także naukę określania celu i częstotliwości zabiegu. Podczas części praktycznej kursanci pracują z udziałem modelek, wykonując peeling kawitacyjny pod okiem doświadczonego instruktora. Po zakończeniu 3-godzinnego kursu peelingu kawitacyjnego w Warszawie każdy uczestnik otrzymuje certyfikaty w języku polskim i angielskim oraz zaświadczenie MEN uprawniające do wykonywania zabiegu w salonie kosmetycznym.