SZKOLENIA KOSMETYCZNE WARSZAWA - KONTAKT - TEL: 731 130 011, 730 900 191 BIURO@AKADEMIAURODY.COM.PL

Kurs regulacja brwi

Regulacja brwi henną pozwala uzyskać rewelacyjny efekt zagęszczenia włosków i podkreślenia kształtu łuku brwiowego. Henna jest metodą uwielbianą przez Polki w każdym wieku, dlatego nie może jej zabraknąć w ofercie twojego salonu. Jeśli pragniesz sprostać oczekiwaniom klientek i w jeden dzień podnieść swoje kwalifikacje, zapraszamy na zawodowy kurs henny brwi. Warszawa jest miejscem, w którym odbywają się nasze 3-godzinne szkolenia prowadzone w małych grupach przez doświadczonych instruktorów.

Zabieg henny pozwala na uzyskanie rewelacyjnego efektu kruczoczarnych rzęs oraz podkreślenie łuku brwiowego kolorem henny dobranej specjalnie do naturalnej urody klientki.

 

Program:

 • Przygotowanie stanowiska pracy i klientki do wykonywania zabiegu farbowania rzęs i brwi regulacją łuku brwiowego
 • Demakijaż oczu
 • Preparaty stosowane do farbowania brwi i rzęs
 • Techniki doboru kształtu brwi do kształtu twarzy
 • Przeciwwskazania do farbowania brwi i rzęs
 • Technika przygotowywania i nakładania henny
 • Sposoby korygowania kształtu brwi
 • Technika przeprowadzania regulacji brwi pęsetą
 • Masaż okolic oczu

Praktyka

 • Uzyskiwanie odpowiedniej konsystencji henny
 • Przygotowanie klienta do zabiegu
 • Aplikacja henny żelowej na brwi i rzęsy
 • Aplikacja henny proszkowej na brwi i rzęsy
 • Regulacja łuku brwiowego za pomocą pęsety

 

Jednodniowy kurs regulacji brwi henną

Grube brwi są obecnie w modzie, lecz nie każda kobieta może się pochwalić bujnymi włoskami – z pomocą przychodzą profesjonalne zabiegi zagęszczające, takie jak regulacja brwi henną. Zabieg polega na poprawie kształtu brwi w celu otrzymania idealnej symetrii oraz pofarbowaniu włosków henną przy użyciu koloru dobranego do urody klientki. Zawodowy kurs regulacji brwi henną obejmuje również naukę farbowania rzęs, dzięki czemu kosmetyczka biorąca udział w naszym szkoleniu może zaoferować swoim klientkom kompleksową usługę farbowania henną zarówno brwi, jak i rzęs.

Cena kursu: 500

Czas trwania: 3 godz./1dzień

WAŻNE INFORMACJE

Szkolenia prowadzone są przez doświadczonych instruktorów. Zajęcia odbywają się w małych grupach co pozwala na indywidualne podejście do każdego kursanta.

Materiały szkoleniowe potrzebne do zajęć zapewnia organizator. Brak dodatkowych kosztów. Każdy absolwent otrzymuje skrypty w wersji elektronicznej.

Warunkiem rezerwacji miejsca na kursie jest wybranie terminu oraz wpłata zadatku w wysokości 30%. Zadatek nie podlega zwrotowi jedynie w przypadku odwołania kursu z winy organizatora.

Szkolenia składają się z części teoretycznej 10% i części praktycznej 90%

Oferujemy różne formy prowadzenia zajęć dostosowane do potrzeb kursantów. Zajęcia w Akademia Urody odbywają się od poniedziałku do piątku lub w soboty w godzinach 9:00 – 17:00 (10 godzin dydaktycznych). Czas trwania wszystkich kursów jest podany w godzinach dydaktycznych.

Po ukończonych szkoleniach kursanci otrzymują certyfikat w języku polskim, certyfikat w języku angielskim i zaświadczenie wydawanego na podstawie: §18 ust. 2 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 18.08.2017 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz.U. poz 1632).

 

Nie znalazłaś szkolenia które Cię interesuje?
Napisz do nas lub zadzwoń!

W przypadku pytań lub wątpliwości zapraszam do kontaktu
tel: +48 731 130 011.

Zawodowy kurs henny brwi w Warszawie

W warszawskiej Akademii Urody prowadzimy intensywne 3-godzinne szkolenia z henny brwi składające się z zajęć teoretycznych (10%) oraz praktycznych (90%). Nasi instruktorzy przykładają dużą wagę do umiejętności praktycznych, dlatego w oparciu o swoje wieloletnie doświadczenie przekazują najistotniejszą wiedzę teoretyczną w pigułce, by móc skupić się na nauce wykonywania regulacji brwi henną. Zawodowy kurs henny brwi w Warszawie pozwoli ci zapoznać się z metodami demakijażu oczu i brwi, preparatami stosowanymi do farbowania, technikami doboru kształtu brwi do kształtu twarzy oraz skutecznymi sposobami korygowania wyglądu brwi.

Podczas kursu regulacji brwi henną dowiesz się także, w jaki sposób regulować łuk brwiowy pęsetą oraz poznasz metody masażu okolic oczu. Z kolei w trakcie zajęć praktycznych nauczymy cię uzyskiwać odpowiednią konsystencję henny, przygotowywać klienta do zabiegu, aplikować hennę żelową i proszkową oraz regulować brwi pęsetą. Zajęcia praktyczne odbywają się z udziałem modelek.