SZKOLENIA KOSMETYCZNE WARSZAWA - KONTAKT - TEL: 731 130 011, 730 900 191 BIURO@AKADEMIAURODY.COM.PL

Kurs Eksfoliacja Kwasami – Warszawa

Eksfoliacja kwasami polega na złuszczaniu wierzchnich warstw naskórka przy użyciu kwasów AHA i BHA. Zabieg ten cieszy się dużą popularnością wśród klientek gabinetów kosmetycznych, którym zależy na poprawie kolorytu i jędrności skóry oraz spłyceniu zmarszczek. Jeśli więc pragniesz rozszerzyć ofertę salonu o jeden z najpopularniejszych zabiegów, zapraszamy na nasz kurs Eksfoliacja Kwasami. Warszawa jest siedzibą Akademii Urody, w której prowadzimy intensywne jednodniowe kursy złuszczania kwasami. Szkolenie adresowane jest do osób, które ukończyły kurs kosmetyczny I i II stopnia.

Cel szkolenia: Nabycie umiejętności samodzielnego wykonania zabiegów eksfoliacji kwasami

 

PROGRAM SZKOLENIA
I Część teoretyczna

 • Zasady dezynfekcji w gabinetach kosmetycznych
 • Podział kwasów i ich rodzaje
 • Działanie kwasów
 • Rodzaje stężeń i ich zastosowanie
 • Określenie celu zabiegu, częstotliwości i wymagań klienta
 • Karta pacjenta
 • Wskazania i przeciwwskazania

II Cześć praktyczna

 • Przygotowanie do zabiegu
 • Ćwiczenia na modelkach
  • kwasy: salicylowy, glikolowy 30, 40, 50 i 70%
  • migdałowy 70% askorbinowy 30, 40%
 • Pielęgnacja skóry po zabiegu

Wstępne wymagania wobec uczestników: kurs kosmetyczny I i II stopnia

 

Kurs złuszczania kwasami dla kosmetyczek

Złuszczanie kwasami polega na nałożeniu na skórę związków chemicznych o dobranym indywidualnie stężeniu, które wnikają w głąb skóry, stymulując przebudowę włókien kolagenowych i elastynowych. Zabieg pozwala zredukować przebarwienia, blizny, trądzik i drobne zmarszczki, a przy tym nawilża i odżywia skórę.

Kurs Eksfoliacja Kwasami w Warszawie to świetny sposób na szybkie zdobycie nowych kwalifikacji i rozszerzenie oferty salonu. Nasz kurs złuszczania kwasami trwa tylko 4 godziny i umożliwia zdobycie niezbędnej wiedzy oraz cennych umiejętności praktycznych w 1 dzień.

Cena kursu: 600

Czas trwania: 4 godz./1dzień

WAŻNE INFORMACJE

Szkolenia prowadzone są przez doświadczonych instruktorów. Zajęcia odbywają się w małych grupach co pozwala na indywidualne podejście do każdego kursanta.

Materiały szkoleniowe potrzebne do zajęć zapewnia organizator. Brak dodatkowych kosztów. Każdy absolwent otrzymuje skrypty w wersji elektronicznej.

Warunkiem rezerwacji miejsca na kursie jest wybranie terminu oraz wpłata zadatku w wysokości 30%. Zadatek nie podlega zwrotowi jedynie w przypadku odwołania kursu z winy organizatora.

Szkolenia składają się z części teoretycznej 10% i części praktycznej 90%

Oferujemy różne formy prowadzenia zajęć dostosowane do potrzeb kursantów. Zajęcia w Akademia Urody odbywają się od poniedziałku do piątku lub w soboty w godzinach 9:00 – 17:00 (10 godzin dydaktycznych). Czas trwania wszystkich kursów jest podany w godzinach dydaktycznych.

Po ukończonych szkoleniach kursanci otrzymują certyfikat w języku polskim, certyfikat w języku angielskim i zaświadczenie wydawanego na podstawie: §18 ust. 2 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 18.08.2017 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz.U. poz 1632).

 

Nie znalazłaś szkolenia które Cię interesuje?
Napisz do nas lub zadzwoń!

W przypadku pytań lub wątpliwości zapraszam do kontaktu
tel: +48 731 130 011.

Jednodniowy kurs Eksfoliacja Kwasami w Warszawie

Kurs złuszczania kwasami składa się z części teoretycznej (10%) oraz praktycznej (90%). Podczas zajęć teoretycznych kursant poznaje zasady dezynfekcji, rodzaje i działanie kwasów, wskazania i przeciwwskazania do wykonania zabiegu oraz rodzaje stężeń i ich zastosowanie. Oprócz tego podczas kursu nauczysz się pracować z kartą pacjenta i określać cel oraz częstotliwość zabiegu. Z kolei w czasie części praktycznej uczestnicy uczą się wykonywać eksfoliację kwasami na modelkach z wykorzystaniem kwasów salicylowego, glikolowego, migdałowego i askorbinowego.