SZKOLENIA KOSMETYCZNE WARSZAWA - KONTAKT - TEL: 731 130 011, 730 900 191 BIURO@AKADEMIAURODY.COM.PL

Ciągle walczysz o idealną sylwetkę, a efekty pojawiają się zdecydowanie zbyt wolno? Chcesz ujędrnić i wymodelować swoje ciało? A może masz już dosyć cellulitu, z którym walczysz na wiele sposobów? Czasem nie pomoże nawet restrykcyjna dieta i ćwiczenia – sięgamy wówczas po preparaty wyszczuplające i ujędrniające. Tymczasem endermologia, czyli specjalny masaż podciśnieniowy, to rozwiązanie większości problemów związanych z jędrnością skóry. Opinie o endermologii są bardzo zachęcające: czy rzeczywiście możliwe jest odchudzanie, odmładzanie i oczyszczenie skóry z wykorzystaniem tej metody?

Endermologia – na czym polega?

Masaż podciśnieniowy, czyli endermologia to prawdziwa rewolucja w walce z cellulitem oraz sposób na ujędrnienie i wyszczuplenie ciała. Teraz możesz osiągnąć spektakularny efekt bez bólu i długotrwałych treningów.

Zabieg endermologii polega na masażu z wykorzystaniem specjalnej głowicy Endermo Pro 3, na którą składa się komora ssąca oraz dwie rolki. Pod wpływem ciśnienia partia skóry zostaje wciągnięcia pomiędzy wałki i rolowana.

Taki masaż pobudza skórę do regeneracji poprzez stymulację produkcji kolagenu i elastyny. W dodatku podczas ugniatania następuje pobudzenie metabolizmu oraz poprawa krążenia krwi.

[Zobacz też: Kursy i szkolenia z medycyny estetycznej]

Endermologia – zalety

Dla kogo polecana jest endermologia? Efekty zaobserwują przede wszystkim osoby borykające się z uporczywym cellulitem. Spektakularna poprawa elastyczności skóry oraz wyszczuplenie wymagają zastosowania jednak serii zabiegów.

Endermologia twarzy czyli Endermolift poprawia kontur twarzy, wygładza drobne zmarszczki mimiczne oraz powoduje widoczne ujędrnienie skóry.

Warto zwrócić uwagę na zalety, jakie daje endermologia – opinie zadowolonych klientek będą najlepszą recenzją! Jeśli po raz kolejny dieta nie zdaje egzaminu oraz masz już dosyć spędzania godzin na siłowni, skorzystaj z najnowocześniejszych metod walki z cellulitem.

Pierwsze efekty zauważysz niemal od razu, a seria zabiegów sprawi, że Twoja skóra nabierze wymarzonej jędrności i gładkości.

Endermologia – przeciwwskazania

Masaż podciśnieniowy może być wykonywany u większości osób. Przeciwwskazania do zabiegu to przede wszystkim żylaki oraz skłonność do ich tworzenia, ponieważ masaż może powodować powstawanie niewielkich siniaków i zaostrzanie zapalenia żył.

Zanim zdecydujesz się na zabieg, skonsultuj swoją decyzję ze specjalistą. Dzięki temu poznasz dokładny przebieg masażu i dostosujesz jego charakter do własnych potrzeb.