SZKOLENIA KOSMETYCZNE WARSZAWA - KONTAKT - TEL: 731 130 011, 730 900 191 BIURO@AKADEMIAURODY.COM.PL

Manicure tytanowy jest stosunkowo nową metodą, jeśli chodzi o malowanie i pielęgnowanie paznokci. Jednak mimo iż jest znany już od jakiegoś czasu, w Polsce ta metoda nadal raczkuje. Z pewnością wyróżnia go wysoki poziom trwałości. Stanowi rozwiązanie na pograniczu metody hybrydowej oraz akrylu. Istotne jest, że paznokcie po zabiegu prezentują się niezwykle naturalnie, bo mimo wysokiego poziomu wytrzymałości zachowują one swoją naturalną grubość. Paznokcie tytanowe wyróżniają się zdecydowanie większą trwałością od hybrydowych, sięgającą 4-5 tygodni, a co przy tym wyjątkowo ważne – nie dochodzi przy tym do niszczenia płytki paznokcia.

[Sprawdź też : Kurs manicure tytanowy w Warszawie]

Manicure tytanowy a bezpieczeństwo

Jeśli chodzi o tytanowe paznokcie, to wykonanie zabiegu nie wymaga użycia lampy UV. Kontrowersje na temat promieniowania ultrafioletowego i ich stosowania podczas stylizacji paznokci nie milkną, dlatego jeśli nie chcemy zastanawiać się, czy hybryda nam zaszkodzi, zdecydujmy się na tytanowy manicure. Również reakcje alergiczne na zastosowanie tytanowego manicure są odnotowywane rzadziej niż w przypadku stylizacji hybrydowej.

Zalety tytanowych paznokci

Przede wszystkim lakier tytanowy sprawia, że nasza łamliwa i krucha naturalna płytka staje się zdecydowanie mocniejsza. Oprócz tego w produktach przeznaczonych do wykonania takich paznokci znajdujemy witaminy oraz wapń. Składniki w nich wykorzystane są w pełni bezpieczne dla zdrowia. Jeśli nie występuje alergia, to nie ma przeciwwskazań do wykonywania tego rodzaju manicure w okresie ciąży i karmienia piersią oraz po nowotworze.

[Sprawdź też: Kurs na manicure hybrydowy w Warszawie]

Koszt wykonania paznokci tytanowych

W salonie kosmetycznym nie jest to opcja najtańsza, jednak z pewnością warto się na nią zdecydować z uwagi na wysoki poziom trwałości i piękny, naturalny wygląd. Paznokcie tytanowe prezentują się idealnie, a ich cena to około 130 zł. Jednak na ich wykonanie będziemy umawiać się raz na 4-5 tygodni, więc nie jest również bardzo wysoka.

Jednocześnie na tym rodzaju paznokci świetnie spisują się wszelkiego rodzaju zdobienia i wzorki. Można pod tym względem istotnie zaszaleć. Jednak biorąc pod uwagę fakt, że nasze paznokcie będą wyglądać pięknie, a w międzyczasie naturalna płytka będzie się regenerowała i będzie lepiej odżywiona, to z pewnością jest to świetne rozwiązanie dla każdej kobiety.

[Sprawdź też: Kursy na paznokcie w Warszawie]