SZKOLENIA KOSMETYCZNE WARSZAWA - KONTAKT - TEL: 731 130 011, 730 900 191 BIURO@AKADEMIAURODY.COM.PL

Lifting rzęs uznawany jest przez specjalistów za zabieg stosunkowo prosty. Opiera się on przede wszystkim na podniesieniu i podkręceniu rzęs. Jego efekty są spektakularne. Dla klientek niezwykle istotne jest, że efekt jaki osiąga się przy tym zabiegu jest bardzo naturalny i może utrzymywać się nawet przez kilka tygodni. Lifting rzęs jest skuteczny i jak mówi jego definicja polega na wydłużeniu, podkręceniu i podniesieniu rzęs.

Jakie zastosowanie ma lifting rzęs?

Lifting rzęs znajduje zastosowanie przede wszystkim u osób, którym zależy na osiągnięciu wyraźnego efektu, jednak przy możliwie jak najmniejszej ingerencji w to, co otrzymali od natury. Zdecydowanie można stwierdzić, ze jest to metoda będąca konkurencją przedłużania rzęs metodą 1:1.

[Czytaj też: Kurs przedłużania rzęs 1:1 w Warszawie]

Lifting a laminowanie rzęs

Często razem z liftingiem wykonuje się laminowanie rzęs. Jest to zabieg pozwalający na ich intensywną regenerację i odżywienie, dzięki czemu efekt liftingu jest bardziej spektakularny. Ten zabieg często określany jest jako keratynowy lifting rzęs. Dzięki ich połączeniu efekt może być wyjątkowy. Dodatkowo laminowanie wykonuje się często z dodatkowym zabiegiem, jakim jest botox rzęs. Ta metoda daje możliwość wypełnienia łusek włosa, dzięki czemu stają się one zdecydowanie grubsze i mocniejsze. A co za tym idzie piękniej się prezentują.

[Czytaj też: Kurs laminowanie brwi Warszawa]

Przeciwwskazania do liftingu rzęs

Lifting rzęs to zabieg całkowicie nieinwazyjny i bezbolesny, w związku z czym można stwierdzić, że jest bezpieczny. Oczywiście warunkiem jest jego wykonywanie przez specjalistę. Może pojawić się delikatne podrażnienie skóry wokół oczu, w wyniku używania kleju lub innych produktów do liftingu. Istnieją jednak przeciwwskazania, które sprawiają, że nie powinniśmy poddawać się temu zabiegowi. Zaliczamy do nich alergię na preparaty, które są wykorzystywane w czasie zabiegu, infekcje oczu, zaćmę, jaskrę, nadmierne wypadanie rzęs czy zespół suchego oka.

[Czytaj też: Kurs lifting rzęs w Warszawie]

Jak dbać o rzęsy po zabiegu?

Po przeprowadzeniu liftingu rzęs ich pielęgnacja nie powinna różnić się niczym od tej, jaką stosowaliśmy standardowo dotychczas. Niezbędny jest więc dokładny demakijaż, nawilżanie i rozczesywanie. Zabieg absolutnie nie wyklucza możliwości korzystania z sauny czy basenu. Przez kilka tygodni widoczny będzie idealny efekt uniesienia i zagęszczenia rzęs. Będą one również podkręcone i wydłużone, jednak w naturalny sposób, przez co będą prezentować się pięknie.