SZKOLENIA KOSMETYCZNE WARSZAWA - KONTAKT - TEL: 731 130 011, 730 900 191 BIURO@AKADEMIAURODY.COM.PL

Nie wyobrażasz sobie życia bez pomalowanych paznokci? Wszystkie koleżanki umawiają się z Tobą na paznokcie i chwalą Twoje wzory? A może z zainteresowaniem śledzisz trendy i zdobienia lub zastanawiasz się nad otwarciem własnego salonu manicure? Własny biznes w branży beauty to duże wyzwanie, ale również spora satysfakcja i szansa na świetne zarobki. Jeśli planujesz tak poważny krok, z pewnością przyda Ci się wsparcie doświadczonych profesjonalistów. Podpowiadamy, jak zacząć działać w tej branży, jaki kurs stylizacji paznokci zrobić oraz jak uzyskać na niego dodatkowe środki finansowe. Najwyższa pora wziąć sprawy w swoje ręce i połączyć pasję z pracą zawodową i zarabianiem pieniędzy!

Czy salon stylizacji paznokci to dobry pomysł?

Zadbane dłonie to wizytówka każdego człowieka! Coraz częściej nie tylko panie, ale również panowie decydują się na wizytę w salonie manicure i zabiegi pielęgnacyjne na dłonie i paznokcie. Już samo opracowanie  kształtu, odżywienie skórek i płytki oraz maseczka na dłonie potrafią zdziałać naprawdę wiele. To dobry przykład na to, że z odpowiednio zareklamowanego salonu manicure będzie mógł skorzystać każdy – a nie wyłącznie osoby, dla których kluczową kwestią jest najmodniejszy wzór na płytce. Zwróć też uwagę na to, że sam proces dbania o paznokcie w salonie to coś więcej niż jedynie piłowanie i nakładanie lakieru. To czas na chwile tylko dla siebie, odprężenie i niezobowiązujące rozmowy z manicurzystką. Nie bez powodu to właśnie wyjście na paznokcie jest motywem często przewijającym się w filmach i serialach!

Własny salon manicure – jakość i bezpieczeństwo

Praca przy opracowywaniu i zdobieniu paznokci wymaga szczególnej dbałości o bezpieczeństwo i higienę. Jakiekolwiek odstępstwa od zasad BHP i prawidłowej organizacji stanowiska oraz sterylizacji narzędzi może spowodować zakażenie bakteriami, ale również groźnymi dla zdrowia wirusami. Pamiętaj, że plotki w branży kosmetycznej oraz negatywne opinie roznoszą się błyskawicznie! Z tego względu wszystkie osoby zajmujące się zawodowo manicure powinny zwrócić szczególną uwagę na higienę oraz bezpieczeństwo. Najlepszym sposobem na przyswojenie sobie wszystkich zasad będzie profesjonalny kurs manicure. Warszawa – w tym i w wielu innych miastach przywiązuje się ogromną wagę do tego, by zabiegi były prowadzone z zachowaniem wszystkich procedur. Jeśli chcesz je poznać, zapisz się na kompleksowe kursy kosmetyczne i manicure.

Kurs manicure Warszawa – bądź na bieżąco z trendami!

Co oprócz najważniejszych zasad bezpieczeństwa i higieny pracy oraz wiedzy dotyczącej budowy i stylizacji paznokci daje zawodowy kurs stylizacji paznokci? Warszawa podąża za trendami i szybko podłapuje wszystkie nowości ze świata manicure, dlatego, jeśli chcesz dorównać jej kroku, postaw na szkolenie z nowoczesnych technik oraz kursy ze zdobień. Wrodzony talent i ćwiczenia to jedno, ale umiejętności to drugie, dlatego warto być na bieżąco ze wszystkim, co dzieje się w świecie stylizacji paznokci. Dzięki temu nawet najbardziej wymagające klientki znajdą w Twoim salonie coś dla siebie. Subtelny i zarazem elegancki manicure ślubny? Oryginalne zdobienia 3D? A może coś zupełnie szalonego i zdobienia na przedłużonej płytce o wyjątkowym kształcie? Pokaż swoim obecnym i przyszłym klientkom, że dla Ciebie nie ma rzeczy niemożliwych!

Najlepszy kurs manicure? Zapraszamy do Akademii Urody

Jeśli szukasz nie tylko kompleksowego szkolenia obejmującego podstawy manicure, ale również nowoczesne techniki zdobień, Akademia Urody ma dla Ciebie wiele interesujących propozycji. W ofercie szkoleń znajdziesz kurs zawodowy, którego ukończenie skutkuje zdobyciem certyfikatu i zaświadczenia MEN, ale również specjalistyczne kursy z najnowszych trendów w branży beauty. Przykładem jest kurs Manicure tytanowy. To stosunkowo nowa, choć coraz popularniejsza alternatywa dla metody hybrydowej. W przeciwieństwie do niej nie wymaga stosowania lampy UV i bazuje na specjalnym preparacie, przez co przypomina nieco klasyczny manicure akrylowy. Metoda tytanowa wzmacnia i odżywia płytkę paznokciową oraz jednocześnie pozwala na tworzenie oryginalnych zdobień. Nie miałaś z nią nigdy do czynienia? Poznaj jej tajniki w Akademii Urody!

Szkolenia z urzędu pracy – gdy potrzebujesz wsparcia finansowego

Przed podjęciem pracy w roli manicurzystki lub kosmetyczki powstrzymuje Cię brak środków finansowych na profesjonalne szkolenia i uzyskanie certyfikatów? Akademia Urody współpracuje z urzędami pracy na terenie całej Polski – dzięki temu możesz skorzystać ze wsparcia dla osób bezrobotnych zainteresowanych otwarciem własnej działalności gospodarczej lub zatrudnieniem w salonach manicure i kosmetycznych. Szkolenia z urzędu pracy są w pełni finansowane, dodatkowo możesz także uzyskać zwrot kosztów dojazdu na szkolenie, a nawet kosztów noclegu. Pieniądze nie są już przeszkodą w spełnianiu marzeń o swoim salonie manicure! Nie wiesz, w jaki sposób rozpocząć cały proces? Skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci w wypełnieniu dokumentów i podpowiemy, co należy zrobić.