SZKOLENIA KOSMETYCZNE WARSZAWA - KONTAKT - TEL: 731 130 011, 730 900 191 BIURO@AKADEMIAURODY.COM.PL

Zabieg laminowania brwi to propozycja dla każdego, kto nie jest zadowolony z kształtu i ogólnego wyglądu włosków na łukach brwiowych. Można go określić mianem zaawansowanej stylizacji, gdyż daje możliwość ułożenia i zmiany kierunku tych włosków, które układają się bardzo niesfornie. Jednocześnie laminowanie brwi pozwala na ich dogłębną pielęgnację, gdyż wykazuje działanie regenerujące oraz pielęgnacyjne.

Na czym polega zabieg laminowania brwi?

Laminacja brwi jest zabiegiem, który wykorzystuje działanie kwasu tioglikolowego w celu dokonania zmiany kształtu oraz kierunku wzrostu włosków. Doprowadza się do otwarcia łuski włosa, w związku z czym w kolejnych etapach prowadzenia zabiegu niezwykle istotna będzie właśnie regeneracja. W celu uzyskania jej wysokiego poziomu wykorzystuje się takie preparaty jak Keratyna, Lash Botox oraz olejki roślinne.

[Czytaj też: Kurs laminacja brwi w Warszawie]

Warto również zwrócić uwagę, że laminacja brwi odbywa się z wykorzystaniem produktów o działaniu okluzyjnym, co oznacza, że prowadzą do stopniowego wypełnienia spoiwa pomiędzy łuskami, dzięki czemu dochodzi do znaczącej poprawy kondycji i elastyczności włosków. W ten sposób odzyskują one odpowiedni poziom natłuszczenia i wyraźny blask. Zestaw do laminowania brwi zawiera produkty najwyższej jakości.

Po zabiegu warto stosować odpowiednie produkty do pielęgnacji brwi w domu. Ich wykorzystanie pozwala na stymulowanie cebulek do wzrostu silnych i zdrowych włosków. Bardzo często jako uzupełnienie zabiegu wykonuje się hennę brwi wraz z regulacją.

Wskazania do zabiegu laminowania brwi

Trudno mówić o bezpośrednich wskazaniach jako takich, gdyż jest to przede wszystkim zabieg estetyczny, w związku z czym ma on poprawić nasze samopoczucie i to jak siebie postrzegamy. Laminowane brwi sprawdzą się jednak u każdej osoby, której problemem są brzydko układające się, niesforne włoski w obrębie brwi. Zabiegi mogą być wykonane zarówno u Pań, jak i u Panów.

Laminowanie brwi i rzęs

Laminowanie brwi i rzęs to zabieg, który sprawia, że mogą one wyglądać dużo piękniej. Przede wszystkim zostają odżywione, nasycone keratyną i stają się grubsze. Laminowanie rzęs i brwi sprawia, że ich idealne ułożenie staje się możliwe i wreszcie rosną równo. Odtąd nie będzie konieczności codziennego układania włosków. Laminacja brwi i rzęs sprawi, że będą one wyglądać pięknie każdego dnia.

Koszt wykonania laminacji brwi

Zabieg wykonuje się zwykle z połączeniu z botoxem, henną i regulacją. W związku z tym laminowanie brwi to zwykle koszt, zależnie od salonu i miasta od około 150 do 200 zł.