SZKOLENIA KOSMETYCZNE WARSZAWA - KONTAKT - TEL: 731 130 011, 730 900 191 BIURO@AKADEMIAURODY.COM.PL

Wachlarz pięknych, długich i podkręconych rzęs to marzenie każdej kobiety! Długie rzęsy to coś więcej niż tylko jeden z atutów urody – to również piękna oprawa oczu, która często wpływa na odczuwanie większej pewności siebie. Historia malowania rzęs sięga starożytności, a nowoczesne produkty pozwalają wyczarować wachlarz gęstych i długich włosków niemal w każdych okolicznościach… No właśnie – niemal. Paniom zainteresowanym wyjątkowym spojrzeniem nie tylko po wykonaniu makijażu, ale również tuż po obudzeniu, na wczasach czy podczas intensywnego treningu polecamy doczepianie lub lifting rzęs. Warszawa, a raczej jej mieszkanki coraz częściej decydują się na to rozwiązanie. Dzięki nowoczesnym metodom można otrzymać gęsty wachlarz rzęs dobrany do urody, kształtu oka oraz indywidualnych preferencji.

Doczepianie rzęs – piękne spojrzenie na dłużej

Przedłużanie rzęs to bardzo popularne rozwiązanie. W przeciwieństwie do malowania tuszem czy przyklejania kępek lub pasków daje długotrwały efekt – nawet do czterech tygodni. Co ważne, doczepianie rzęs jest czymś więcej niż tylko doklejaniem włosków. To proces, podczas którego rzęsy dobiera się w taki sposób, by nadały oku pożądany kształt i podkreślały jego walory, słowem – stworzyły wyjątkową oprawę. Przedłużone rzęsy są propozycją dla pań, które nie chcą poświęcać czasu na ich codzienne malowanie i demakijaż. Można postawić zarówno na lekkie, delikatne włoski, jak i na wyraziste długie rzęsy. Takie rozwiązanie z pewnością docenią wszystkie panie, dlatego warto zainwestować w kurs doczepiania rzęs – Warszawa to jedna z lokalizacji, w której z pewnością znajdziesz wiele klientek!

Najpopularniejsze metody przedłużania rzęs

Metod doczepiania rzęs jest wiele, a ich efekty różnią się między sobą na tyle, że wybór konkretnego sposobu ma duże znaczenie. Klasyczna metoda 1:1 zapewnia wydłużenie i podkręcenie rzęs, a 2D i 3D dodatkowo zagęszczają linię włosków. Hollywood i Russian Effect to rozwiązania polecane zwłaszcza na szczególne okazje – mowa tu o naprawdę dużym wachlarzu rzęs! Niestandardowe stylizacje rzęs są z kolei sposobem na to, by podkreślić kształt oczu i jednocześnie zamaskować ewentualne defekty. Specjalistyczny zabieg stylizacji daje efekt wyrazisty i zarazem naturalny, ponieważ do doczepiania wykorzystuje się futro norek syberyjskich, ludzkie włosy lub proteiny naturalnego jedwabiu. Każdą z tych metod można poznać podczas profesjonalnego szkolenia dla kosmetyczek, dzięki któremu zaproponujesz klientkom najlepsze rozwiązanie.

Lifting rzęs – Warszawa i okolice

Przedłużanie i zagęszczanie rzęs to tylko jedna z metod pozwalających na uzyskanie wachlarza pięknych rzęs. Alternatywą jest lifting rzęs, czyli maksymalne wydłużenie i podkręcenie przy jak najmniejszej ingerencji. Nie każda klientka będzie przecież zainteresowana doczepianiem rzęs do własnych włosków! Zabieg liftingu jest całkowicie bezbolesny i bezpieczny, a prawidłowo przeprowadzony sprawia, że rzęsy stają się wydłużone, podkręcone i uniesione nawet przez kilka tygodni. Rzęsy wyglądają zachwycająco i zarazem niezwykle naturalnie. Lifting nie powoduje zniszczenia włosków, a w połączeniu z henną sprawia, że tuszowanie rzęs nie będzie już konieczne. Ze względu na to, że jest to stosunkowo prosty zabieg, wystarczy profesjonalny kurs kosmetyczny, by móc oferować to rozwiązanie swoim klientkom.

Na czym polega lifting rzęs?

Choć nazwa może być nieco myląca, lifting rzęs nie jest zabiegiem chirurgicznym – to w pełni bezpieczny i bezinwazyjny sposób na pięknie podkręcone włoski. Za pomocą specjalnych kosmetyków rzęsy podkręca się i unosi u nasady, dzięki czemu wydają się o wiele dłuższe. Preparat nakładany na rzęsy pozwala na zmianę położenia związków cysteinowych, a co za tym idzie – wymodelowanie włosków. Na etapie podkręcenia rzęsy zawija się na specjalnym wałeczku, a następnie utrwala kolejnym preparatem. Liftingu nie należy wykonywać u osób cierpiących na choroby alergiczne oczu, infekcje i stany zapalne lub zapalenie spojówek ze względu na możliwe podrażnienia. Profesjonalne szkolenia z przedłużania i zagęszczania rzęs to najlepszy sposób na to, by poznać wszystkie metody oraz zaproponować klientkom zabieg odpowiednio dopasowany do ich potrzeb.

Najlepsze szkolenia z przedłużania rzęs – Warszawa

Jeśli chodzi o szkolenia z przedłużania rzęs, Warszawa, a dokładniej jej mieszkańcy mogą skorzystać z usług najlepszej kadry szkoleniowej. Akademia Urody oferuje profesjonalne kursy dla początkujących, szkolenia uzupełniające oraz specjalistyczne kursy z zakresu przedłużania i zagęszczania rzęs, ale nie tylko. Niezależnie od tego, czy dopiero planujesz rozpocząć karierę jako kosmetyczka, czy też masz już za sobą pierwsze kroki w tym zawodzie i zastanawiasz się nad kolejnym szkoleniem, by poszerzyć swoją ofertę – postaw na Akademię Urody! W ramach współpracy z urzędami pracy możliwe jest również uzyskanie dofinansowania na szkolenia umożliwiające znalezienie zatrudnienia w branży beauty.