SZKOLENIA KOSMETYCZNE WARSZAWA - KONTAKT - TEL: 731 130 011, 730 900 191 BIURO@AKADEMIAURODY.COM.PL

Lifting rzęs Warszawa

Lifting rzęs to stosunkowo prosty zabieg estetyczny polegający na ich wydłużeniu, podniesieniu i podkręceniu. 3 w 1, a zachwycający efekt może być widoczny nawet przez kilka tygodni i jest wyjątkowo naturalny. W Akademia Urody zabieg składa się z 4 etapów tj., lifting , laminacja, henna i odżywienie rzęs. Zabieg przeprowadzony w warunkach domowych pozostawia często wiele do życzenia, a końcowy efekt najczęściej nie jest tak spektakularny i trwały, dlatego warto skorzystać z profesjonalnych usług jakie oferuje Akademia Urody w Warszawie.

 

Zalety i dodatkowe zabiegi towarzyszące

Lifting rzęs to doskonała alternatywa dla przedłużania rzęs metodą 1:1. Dedykowany jest wszystkim klientkom, którym zależy na osiągnięciu pięknego, trwałego efektu wydłużonych rzęs z możliwie jak najmniejszą ingerencją w to, w co wyposażyła nas natura. Poszczególne rzęski wydają się optycznie znacznie dłuższe i podkręcone, a ciemniejszy kolor uzyskiwany na jednym z etapów zabiegu sprawia, że rzęsy wydają się grubsze, a cała oprawa oczu naturalna i urocza. Dodatkowo podczas zabiegu rzęsy zostają odpowiednio wypielęgnowane i nawilżone.

Dodatkowo razem z liftingiem wykonuje się zabieg laminowania rzęs (określany również jako keratynowy lifting), który ma na celu intensywne odżywienie i regenerację wszystkich włosków. Połączenie obu zabiegów sprawia, że efekt jest naprawdę wyjątkowy. Kolejnym etapem jest henna rzęs, która przyciemnia rzęsy a końcowy efekt wzmacniamy jeszcze bardziej, wykonując odżywienie rzęs. Zabieg polega na wypełnieniu łusek poszczególnych włosków, dzięki czemu stają się mocniejsze i optycznie grubsze.

Cały zabieg odbywa się w profesjonalnym gabinecie, w komfortowej pozycji leżącej i składa się z kilku podstawowych etapów: rozczesywania, formowania nowego kształtu i utrwalania preparatu, odżywiania rzęs oraz aplikacji koloru, dzięki któremu rzęsy wydają się ciemniejsze i mają więcej blasku. Przez cały czas realizacji zabiegu, który trwa ok. 90 minut, oczy pozostają zamknięte.

Przeciwwskazania do liftingu rzęs

Lifting rzęs to zabieg całkowicie bezinwazyjny, bezbolesny i bezpieczny, pod warunkiem, że jest przeprowadzany przez pod okiem specjalisty, który wykorzystuje profesjonalne narzędzia i preparaty. Jedyny dyskomfort to możliwe, ale rzadko występujące łzawienie i delikatnie podrażnienie skóry wokół oczu, które wynika ze stosowania kleju lub innych preparatów w trakcie zabiegu.
Mimo bezpiecznego przebiegu i eliminacji jakiegokolwiek ryzyka, istnieją przeciwwskazania, które uniemożliwiają korzystanie z liftingu rzęs. Zaliczamy do nich następujące przypadłości:

• alergia na którykolwiek ze stosowanych w trakcie zabiegu preparatów (w razie wątpliwości, prosimy o kontakt),
• nadwrażliwość zapachowa,
• zapalenie lub jakakolwiek inna infekcja oczu lub skóry wokół nich oraz na powiekach,
• zaćma i jaskra niezależnie od stopnia zaawansowania,
• nadmierne wypadanie rzęs,
• zespół tzw. suchego oka.

Należy pamiętać, aby po zabiegu zrezygnować z makijażu przez 24 h, starać się nie pocierać oczu i unikać nadmiernego kontaktu z wodą. Po tym czasie można pielęgnować rzęsy tak, jak dotychczas, czyli stosować dokładny demakijaż, nawilżać i rozczesywać rzęsy. Efekty zabiegu utrzymują się do 6 tygodni. Zapraszamy na profesjonalny lifting rzęs w Warszawie.

Zapraszamy do zapisów telefonicznie lub online

577-112-411