Pages Menu
Categories Menu

zabiegi kosmetyczne

zabiegi kosmetyczne

Michael Jackson i Lionel Richie napisał słowa i muzykę, i został wyprodukowany przez Quincy Jones i Michael Omartian, Michael Jackson był także hasłem skupiającym wokół którego wszystko się połączyły. Chór i soliści z najzdolniejszych i najlepiej o tym dniu i wieku było niesamowite. Nawet moje prawnuki śpiewać tę piosenkę i poznać jego historię.Zobacz naszą ofertę

Dla mnie, byłem w stanie zidentyfikować pobudka dla dzieci, które trafiły do ??moich drzwi z powrotem w marcu 1985. We Are The World, jesteśmy dziećmi było powszechną Dusza Zauważ, że obudziły te dzieci do świata, który na pewno potrzebne przez cały gojenia i pomóc może generować. A teraz zostało to zrobione, tym razem, aby pomóc ofiarom trzęsienia ziemi, które nawiedziło Haiti 12 stycznia 2010. W dniu 1 lutego 2010 roku, w Hollywood, Kalifornia, USA, kolejny All-Star śpiewa obsada zrobiła niesamowite re -make oryginału. Został on zainicjowany przez Lionel Richie i Quincy Jones i opublikowanego wczoraj, 12 lutego. Słuchałem nowego nagrania z moim wnukiem rano. Dzięki mocy technologii, Michael Jackson był w stanie dołączyć do tego zespołu, jak również.

Dzieci, które przyjechały do ??moich drzwi w 1985 roku są pełne dorosłych teraz, prawdopodobnie z dziećmi w ich własnym prawie taki sam jak wiek rodziców w momencie ich poznałem. Te cudowne dzieci powinny mieć własne dzieci. Dusza Zauważ, że obudził moje 1985 dzieci z talentów i zdolności gotowy do pracy było pierwsze nagranie Jesteśmy światem, jesteśmy dziećmi. Czy dzieci z moich „dzieci” ci, którzy obudzili się z tym nowym nagraniu Jesteśmy światem, jesteśmy dziećmi? Chciałbym wierzyć, że wszechświat dostarczył nową duszę Uwaga w czasie, gdy musimy wszelką pomoc możemy wygenerować dla naszego świata. Inna grupa „dzieci” może właśnie obudził. Mam szczerą nadzieję, że znajdą się nawzajem i są zachęcani i pielęgnować, aby zapewnić ich prezenty dla potrzebujących świecie.

– autor artykułu