SZKOLENIA KOSMETYCZNE WARSZAWA - KONTAKT - TEL: 731 130 011 BIURO@AKADEMIAURODY.PL

Kursy zawodowe z Urzędu Pracy – Warszawa

Poznaj dostępne opcje finansowania…

Kursy i szkolenia dofinansowane przez Urząd Pracy

Kto może skorzystać ze szkoleń?

  • osoba bezrobotna zarejestrowana w Urzędzie Pracy

Osoba bezrobotna: Jeśli jesteś osobą bezrobotną zarejestrowaną w Urzędzie Pracy i chcesz otworzyć własną działalność gospodarczą, lub znalazłaś firmę, które zdeklarowała zatrudnienie po skończonych kursach i szkoleniach, możesz skorzystać z organizowanych przez nas szkoleń, a Twój Urząd Pracy sfinansuje nasze szkolenie dla Ciebie.

Co podlega finansowaniu?
Pełne koszty szkoleń (kilka szkoleń można połączyć w pakiet tak by wykorzystać pełne dofinansowanie), ubezpieczenie kursanta, dojazd na szkolenie, dodatki szkoleniowe, (kosz noclegu możemy włączyć w koszt szkolenia)

Przyjdź do Nas a otrzymasz niezbędną pomoc i fachową wiedzę.
Przeszkolimy Cię i umożliwimy zakup wszystkich produktów do pracy za pieniądze uzyskane z Urzędu Pracy. Wszystko w jednym miejscu, wygodnie i profesjonalnie.

Ile otrzymam dofinansowania na szkolenie?

  • osoba bezrobotna do 6 000zł

KROK PO KROKU :

  1. Udaj się do Działu Szkoleń, lub doradców zawodowych Twojego Urzędu Pracy, by omówić szczegóły i zasady obowiązujące w Twoim Urzędzie Pracy
  2. Podaj urzędnikom dane firmy do wypełnienia
  3. Złóż komplet dokumentów w Urzędzie Pracy (wnioski również do pobrania na stronach internetowych poszczególnych Urzędów). Pomożemy w wypełnieniu dokumentów.

Urząd Pracy refunduje dowolne szkolenia lub pakiet wybranych naszych szkoleń. W zależności od województwa Urzędy Pracy finansują średnio szkolenia do 6000zł. Sprawdź czy możesz sfinansować kursy przez Urząd Pracy.

Zadzwoń lub odwiedź Akademię Urody. Współpracujemy z urzędami z całej Polski m.in. Urząd Pracy: Warszawa, Kraków, Poznań, Radom, Siedlce, Wrocław, Gdańsk, Łódź, Kielce, Olsztyn, Białystok.

Zapraszamy do kontaktu w sprawie szczegółów!

Zapisz się na kurs

Dofinansowanie szkoleń

5 + 5 =

Szkolenia prowadzone są przez doświadczonych instruktorów. Zajęcia odbywają się w małych grupach co pozwala na indywidualne podejście do każdego kursanta.

Materiały szkoleniowe potrzebne do zajęć zapewnia organizator. Brak dodatkowych kosztów. Każdy absolwent otrzymuje skrypty w wersji elektronicznej.

Warunkiem rezerwacji miejsca na kursie jest wybranie terminu oraz wpłata zadatku w wysokości 30%. Zadatek nie podlega zwrotowi jedynie w przypadku odwołania kursu z winy organizatora.  

Szkolenia składają się z części teoretycznej 10% i części praktycznej 90%

Oferujemy różne formy prowadzenia zajęć dostosowane do potrzeb kursantów. Zajęcia w Akademii Urody odbywają się od poniedziałku do piątku lub w soboty w godzinach 9:00 – 17:00.

Po ukończonych szkoleniach kursanci otrzymują certyfikat w języku polskim, certyfikat w języku angielskim i zaświadczenie wydawanego na podstawie: §18 ust. 2 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 18.08.2017 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz.U. poz 1632).

“Zdolność uczenia się szybciej od swojej konkurencji może być jedyną długotrwałą przewagą, jaką nad nimi posiadasz.”

Arie de Gaus, szef planowania w Royal Duch / Shell

Kontakt z nami

+48 731 130 011

biuro@akademiaurody.com.pl

Korotyńskiego 26A, 02-123 Warszawa