SZKOLENIA KOSMETYCZNE WARSZAWA - KONTAKT - TEL: 731 130 011, 730 900 191 BIURO@AKADEMIAURODY.COM.PL

Endermolift – Warszawa

Endermologia, czyli specjalny rodzaj masażu podciśnieniowego eliminujący skutecznie większość problemów dotyczących jędrności skóry to nowoczesny sposób na idealną sylwetkę. Jednym z najpopularniejszych zabiegów, które obejmuje endermologia jest endermolift dotyczący jednej, ale jakże istotnej partii ciała – twarzy. Twarz jest wizytówką zmieniającą się na przestrzeni lat, dlatego warto zadbać odpowiednio o jej kondycję w bezinwazyjny sposób i zdecydować się na profesjonalny endermolift w Warszawie.

Endermolift – najważniejsze zalety

Endermolift to skuteczny i bezpieczny fitness skóry twarzy. Jego działanie polega na odbudowie i pobudzeniu produkcji najważniejszych składników spowalniających proces starzenia się skóry: kolagenu, który ma właściwości ujędrniające oraz odpowiadającej za sprężystość elastyny. Endermolift zwiększa ponadto syntezę poprawiającego nawilżenie skóry naturalnego kwasu hialuronowego. To jeden z najskuteczniejszych zabiegów wyszczuplających twarz i poprawiających wyraźnie jej owal. Przy okazji oczyszcza się skórę twarzy z toksyn i nadmiaru zgromadzonych płynów.

Przebieg zabiegu

Zabieg polega na masażu za pomocą specjalnej głowicy Endermo Pro 3, która składa się z komory ssącej oraz dwóch rolek masujących. Pod wpływem ciśnienia wybrana partia skóry zostaje delikatnie wciągnięcia między rolki i jest odpowiednio masowana. Przebieg całego zabiegu nie powoduje żadnego dyskomfortu, jest przyjemny i odprężający, a jego efektem jest skóra pełna naturalnego blasku i sprężystości bez widocznych oznak upływu czasu. Dodatkowo w trakcie zabiegu pobudzony zostaje metabolizm oraz krążenie krwi, które odpowiada za sprawne dostarczanie odżywczych składników wszystkim warstwom skóry. U niektórych klientek tuż po zabiegu może pojawić się na skórze lekka opuchlizna lub zaczerwienienie, które szybko ustępują. Cały zabieg trwa ok. 30 minut i przeprowadzany jest przez wykwalifikowaną kosmetyczkę. Odbywa się w komfortowej pozycji, a oprócz skóry twarzy obejmuje również oczy i podbródek. Regularne powtarzanie zabiegu wg indywidualnie opracowanego harmonogramu zapewnia utrzymanie wszystkich efektów przez ok. pół roku. Rezultaty zależą od wieku, struktury oraz stanu skóry i są zazwyczaj bardzo zadowalające – twarz zyskuje świeży i odmłodzony wygląd.

Endermologia twarzy wpływa pozytywnie na wiele aspektów:

• poprawia jej kontur,
• nadaje większej sprężystości,
• wygładza drobne zmarszczki mimiczne,
• rozświetla,
• nawilża od wewnątrz,
• spowalnia rozpad włókien kolagenu i stymuluje jego produkcję,
• zwiększa jędrność skóry.

Przeciwwskazania do stosowania zabiegu

Zabiegi endermologiczne mogą być wykonywane u większości osób, jednak w niektórych przypadkach jest to wykluczone. W razie jakichkolwiek wątpliwości przed zabiegiem warto skonsultować się ze specjalistą. Najważniejsze przeciwskazania to:

• aktywne choroby nowotworowe,
• stany zapalne, infekcje i zmiany skórne,
• bielactwo i zapalenie żył,
• problemy z naczynkami na skórze twarzy,
• choroby autoimmunologiczne.

Zapraszamy do zapisów telefonicznie lub online

577-112-411