SZKOLENIA KOSMETYCZNE WARSZAWA - KONTAKT - TEL: 731 130 011, 730 900 191 BIURO@AKADEMIAURODY.COM.PL

Oczyszczanie wodorowe – Warszawa

Wodorowe oczyszczanie twarzy to nowoczesny i bezpieczny zabieg estetyczny, który polega na miejscowym oddziaływaniu na skórę pęcherzyków wodoru o podwyższonym ciśnieniu. Wodór to najlżejszy i najmniejszy znany pierwiastek, dzięki czemu łatwo przedostaje się do wnętrza skóry, co sprawia, że skuteczność terapii bywa spektakularna. Jej rezultaty są porównywalne do efektów po kilkukrotnym zabiegu głębokiego peelingu. Oczyszczanie wodorowe umożliwia dokładne usunięcie pozostałości makijażu, zanieczyszczeń skórnych oraz martwego naskórka, dzięki czemu proces rewitalizacji skóry przebiega w szybszym tempie.

Jak działa oczyszczanie twarzy metodą wodorową

Zabieg oczyszczania metodą wodorową nie wywołuje żadnego dyskomfortu; jest bezpieczny, bezinwazyjny i bezbolesny. Cząsteczki aktywnego wodoru, przedostając się w głąb skóry, neutralizują wolne rodniki tlenowe i przekształcają je w cząsteczki wody. Wodór wprowadzany jest w strukturę skóry za pomocą strumienia wody pod zwiększonym ciśnieniem.

Do zabiegu nie trzeba się przygotowywać, a efekty są widoczne tuż po jego zakończeniu. Skóra zostaje odświeżona oraz dokładnie i głęboko oczyszczona. Wyrównuje się jej naturalny koloryt, poprawia się gładkość, sprężystość i elastyczność. Uczucie odświeżenia i optymalnego nawilżenia są wyraźnie odczuwalne, twarz odzyskuje młodzieńczy blask i świeży wygląd, a dzięki eliminacji wolnych rodników zahamowane są procesy starzenia się skóry. Przy okazji aktywowane są naturalne procesy regeneracyjne. Oczyszczanie metodą wodorową to jeden z najskuteczniejszych zabiegów antystarzeniowych we współczesnej kosmetyce estetycznej.

Kto może skorzystać

Z metody oczyszczania cząsteczkami aktywnego wodoru mogą skorzystać zarówno kobiety, jak i mężczyźni w różnym wieku pod warunkiem, że nie posiadają pewnych przypadłości i chorób. Dużą zaletą tej metody jest możliwość realizacji na każdym z typów skóry: trądzikowej, naczynkowej, suchej, tłustej, mieszanej lub atopowej. Zabieg oczyszczania wodorowego w połączeniu z infuzją tlenową jest polecany szczególnie osobom, którym zależy na maksymalnym ograniczeniu skutków starzenia się skóry oraz mieszkańcom dużych miast, w których zanieczyszczone powietrze ma negatywny wpływ na jakość skóry, przyspieszając tym samym procesy starzeniowe. Oczyszczanie wodorowe w Warszawie warto zrealizować w Akademii Urody. Zabieg trwa ok. 45 minut. Sprawdź cenę oraz wolne terminy i umów się na pierwszą wizytę w zaufanym gabinecie.

Oczyszczanie wodorowe polecane jest szczególnie dla osób ze zmęczoną, pozbawioną blasku, odwodnioną skórą lub skórą wymagającą głębokiego, dokładnego oczyszczenia.

Przeciwwskazania do przeprowadzenia zabiegu metodą wodorową

Zabieg oczyszczenia metodą wodorową nie może być zrealizowany w przypadku określonych przypadłości. Do najważniejszych przeciwwskazań należą:

• ciąża i czas karmienia piersią,
• choroby i zmiany skórne,
• przerwanie ciągłości skóry,
• nowotwory,
• cukrzyca,
• alergia,
• aktywne infekcje,
• rozrusznik serca,
• nadwrażliwość na impulsy elektryczne.

Zapraszamy do zapisów telefonicznie lub online

577-112-411