SZKOLENIA KOSMETYCZNE WARSZAWA - KONTAKT - TEL: 731 130 011, 730 900 191 BIURO@AKADEMIAURODY.COM.PL

Geneo – Warszawa

Zabieg Geneo jest to tzw. zabieg bankietowy. Jest to bezinwazyjny zabieg, który przynosi natychmiastowe efekty. Możemy go wykonać w ostatniej chwili, tuż przed wielkim wyjściem tj. przed nocą sylwestrową, ślubem lub inna ważną dla nas imprezą.

Charakterystyka i efekty Geneo

Geneo to inspirowany naturą nowatorski zabieg kosmetyczny polegający na stymulacji naturalnych mechanizmów organizmu, co w efekcie skutkuje szybkim złuszczeniem martwego naskórka, optymalnym odżywieniem i dotlenieniem skóry oraz maksymalnym wchłonięciem składników odżywczych preparatu o właściwościach rewitalizujących. Trójpoziomowe działanie zapewnia lepsze natlenienie obszaru poddanemu zabiegowi, dzięki czemu skóra jest wyraźnie rozświetlona i odmłodzona. Zabieg jest zupełnie bezbolesny i relaksujący, a jego efekty widoczne są już po pierwszej wizycie.

Zabieg Geneo najprościej określić jako nowoczesny rodzaj masażu połączony ze złuszczaniem martwego naskórka. Metoda łączy w sobie kosmetykę oraz medycynę estetyczną. Specjalne kapsułki w połączeniu z żelem produkują mikropęcherzyki CO2, które pękając, wchłaniają i usuwają komórki martwego naskórka. Przy okazji powstaje tzw. efekt Bohra, który sprawia, że natleniona krew jest transportowana w miejsce poddane zabiegowi. W efekcie zwiększa się jej przepływ w naczyniach włosowatych, a metabolizm przyspiesza.

Zabieg realizowany jest w dwóch opcjach o komplementarnym działaniu: NeoRevive® odpowiadający za redukcję zmarszczek i ujędrnienie skóry oraz NeoBright® dający efekt wygładzenia i rozświetlenia. Geneo w Warszawie, w Akademii Urody, trwa w zależności od wybranej opcji między 30 a 60 minut.

Zabieg przeprowadzany jest na zwilżonej skórze, co ogranicza ryzyko wystąpienia jakichkolwiek podrażnień. Masaż głowicą Geneo jest przyjemny i odprężający, ma właściwości relaksacyjne. Jedyny, pojawiający się bardzo rzadko dyskomfort, to lekkie podrażnienie i zaczerwienienie, które znikają niedługo po zabiegu.
Do zabiegu nie trzeba specjalnych przygotowań. Po zabiegu należy pamiętać o zaleceniach i regularnej aplikacji rekomendowanych kremów i preparatów.

Geneo sprawdza się doskonale w redukcji pierwszych oznak starzenia. Wyraźnie spłyca zmarszczki mimiczne, pomaga usunąć zasinienia, worki pod oczami oraz przebarwienia skórne. Redukuje objawy zmęczenia skóry i poprawia znacząco jędrność na twarzy, szyi oraz dekolcie. Regularne, np. cotygodniowe zabiegi pomagają zwalczyć trądzik i wyeliminować ślady powstałe po zbyt intensywnym korzystaniu z promieni słonecznych. Zabiegi w odstępach miesięcznych mają działanie profilaktyczne i chronią skórę przed efektami starzenia się. Realizowany program ustalany jest indywidualnie i zależy od wieku oraz kondycji skóry i cery.

Prawidłowo przeprowadzony zabieg Geneo zapewnia efekt 3 w 1: skutecznie złuszcza martwy naskórek, dotlenia i odżywia skórę, w rezultacie czego skóra po zabiegu jest wypielęgnowana, odświeżona i zdrowo rozświetlona.

Przeciwwskazania do skorzystania z zabiegu

Mimo tego, że Geneo jest bezpieczne i komfortowe, istnieją ograniczenia eliminujące możliwość skorzystania z zabiegu. Najważniejsze przeciwwskazania to:

• choroby nowotworowe skóry i chemioterapia,
• ciąża i okres laktacyjny,
• wirusowe lub bakteryjne zapalenie skóry,
• zaawansowana cukrzyca,
• zaburzenia krążenia i krzepnięcia krwi,
• kuracja izotretynoiną.

Zapraszamy do zapisów telefonicznie lub online

577-112-411