SZKOLENIA KOSMETYCZNE WARSZAWA - KONTAKT - TEL: 731 130 011, 730 900 191 BIURO@AKADEMIAURODY.COM.PL

Kurs manicure tytanowy – Warszawa

Manicure tytanowy to obecnie najpopularniejsza metoda stylizacji paznokci, której nie może zabraknąć w ofercie twojego salonu! Jeśli pragniesz podnieść swoje kwalifikacje i w ciągu 1 dnia nauczyć się jak aplikować manicure tytanowy, przyjdź na nasz kurs manicure w Warszawie i zwiększ swoją konkurencyjność w branży beauty. Jednodniowy kurs manicure kierujemy do stylistek paznokci i kosmetyczek, a także do osób, które dopiero planują rozpocząć działalność w branży kosmetycznej.

Manicure tytanowy to zabieg dzięki któremu paznokcie naszych klientek będą pięknie pomalowane nawet do czterech tygodni.

Profesjonalny kurs manicure w Warszawie

Zastanawiasz się, w jaki sposób zwiększyć atrakcyjność swojego salonu kosmetycznego? Skutecznym rozwiązaniem jest kurs manicure tytanowy. Warszawa to miasto, w którym możesz ukończyć to prestiżowe szkolenie w ciągu jednego dnia i szybko wprowadzić manicure tytanowy do swojej oferty. Popularność zabiegu wiąże się przede wszystkim z jego doskonałymi efektami, odpornością na uszkodzenia i odpryski oraz trwałością sięgającą nawet 4 tygodni. To właśnie dlatego klientki chętnie korzystają z manicure tytanowego i oczekują, że ta metoda stylizacji paznokci znajdzie się w ofercie każdego salonu. Na kurs manicure tytanowy w Warszawie może zapisać się każdy, kto interesuje się nowoczesnymi metodami stylizacji paznokci.

Program szkolenia:

  • Higiena stanowiska pracy oraz sposoby dezynfekcji
  • Przygotowanie stanowiska pracy
  • Przygotowanie naturalnej płytki paznokcia
  • Procedury zabiegu
  • Technika aplikacji manicure tytanowego
  • Sposoby usuwania manicure tytanowego
  • Ćwiczenia praktyczne

 

Kurs manicure tytanowy – teoria i praktyka w 1 dzień!

Każde szkolenie organizowane przez Akademię Urody składa się z części teoretycznej i praktycznej, przy czym przykładamy znacznie większą wagę do ćwiczeń praktycznych, które stanowią aż 90% każdego kursu. Nie inaczej jest w przypadku oferowanego szkolenia, jakim jest nowoczesny kurs manicure. Warszawa to siedziba naszej Akademii i to właśnie tutaj odbywają się teoretyczno-praktyczne zajęcia zakończone wydaniem certyfikatów w języku polskim i angielskim oraz zaświadczenia MEN.

W trakcie kursu uczestnik poznaje zasady BHP, sposoby dezynfekcji i procedury zabiegu, dowiaduje się, w jaki sposób przygotowywać naturalną płytkę paznokcia oraz przyswaja techniki malowania jednym kolorem. Kurs manicure obejmuje również ćwiczenia praktyczne na modelkach, które polegają zarówno na nakładaniu, jak i usuwaniu manicure tytanowego.

Cena kursu: 650

Czas trwania: 8 godz. / 1 dzień

WAŻNE INFORMACJE

Szkolenia prowadzone są przez doświadczonych instruktorów. Zajęcia odbywają się w małych grupach co pozwala na indywidualne podejście do każdego kursanta.

Materiały szkoleniowe potrzebne do zajęć zapewnia organizator. Brak dodatkowych kosztów. Każdy absolwent otrzymuje skrypty w wersji elektronicznej.

Warunkiem rezerwacji miejsca na kursie jest wybranie terminu oraz wpłata zadatku w wysokości 30%. Zadatek nie podlega zwrotowi jedynie w przypadku odwołania kursu z winy organizatora.

Szkolenia składają się z części teoretycznej 10% i części praktycznej 90%

Oferujemy różne formy prowadzenia zajęć dostosowane do potrzeb kursantów. Zajęcia w Akademia Urody odbywają się od poniedziałku do piątku lub w soboty w godzinach 9:00 – 17:00 (10 godzin dydaktycznych). Czas trwania wszystkich kursów jest podany w godzinach dydaktycznych.

Po ukończonych szkoleniach kursanci otrzymują certyfikat w języku polskim, certyfikat w języku angielskim i zaświadczenie wydawanego na podstawie: §18 ust. 2 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 18.08.2017 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz.U. poz 1632).

 

Nie znalazłaś szkolenia które Cię interesuje?
Napisz do nas lub zadzwoń!

W przypadku pytań lub wątpliwości zapraszam do kontaktu
tel: +48 731 130 011.