SZKOLENIA KOSMETYCZNE WARSZAWA - KONTAKT - TEL: 731 130 011, 730 900 191 BIURO@AKADEMIAURODY.COM.PL

Kurs przedłużania paznokci żelem Warszawa

Przedłużanie paznokci metodą żelową to jeden z najpopularniejszych rodzajów manicure. Jeśli chcesz zostać stylistką paznokci i rozszerzyć ofertę swojego salonu o popularny zabieg, zapraszamy na kurs przedłużania paznokci. Warszawa jest siedzibą naszej Akademii Urody, w której w ciągu 2-dniowego szkolenia nauczysz się przedłużać paznokcie metodą żelową i zdobędziesz niezbędną wiedzę teoretyczną – a wszystko to w małych grupach i pod okiem doświadczonego instruktora.

Kurs z przedłużania paznokci metodą żelową uv/led

Program szkolenia:

  • Przygotowanie miejsca pracy
  • Opis potrzebnych produktów oraz rodzaje żelu
  • Rodzaje lamp i ich moc
  • Przygotowanie naturalnej płytki paznokcia
  • Rodzaje pilników i ich gradacje
  • Prawidłowa budowa krzywej C
  • Podkładanie szablonu
  • Prawidłowe przyklejenie tipsa
  • Kształty paznokci
  • Ćwiczenia na modelce

Przedłużanie paznokci żelem w Twoim salonie

Manicure żelowy jest metodą przedłużania paznokci polegającą na modelowaniu światłem przy użyciu lampy UV/LED oraz specjalnego żelu. Efekt zabiegu utrzymuje się do kilku tygodni, dlatego metoda ta cieszy się dużą popularnością wśród kobiet, którym zależy na długotrwałych rezultatach. Jeśli pragniesz zachęcić nowe klientki do odwiedzenia twojego salonu, wybierz się na profesjonalny kurs z przedłużania paznokci w Warszawie, który pozwoli ci zdobyć nowe kwalifikacje w ciągu 2 dni.

Kurs przedłużania paznokci żelem w Akademii Urody trwa 16 godzin i obejmuje zarówno zajęcia teoretyczne, jak i praktyczne. Warto przy tym zaznaczyć, że nasze szkolenia składają się w 90% z ćwiczeń, dzięki czemu po ukończeniu kursu będziesz od razu gotowa do pracy metodą żelową.

Cena kursu: 800

Czas trwania: 16 godz./ 2 dni

WAŻNE INFORMACJE

Szkolenia prowadzone są przez doświadczonych instruktorów. Zajęcia odbywają się w małych grupach co pozwala na indywidualne podejście do każdego kursanta.

Materiały szkoleniowe potrzebne do zajęć zapewnia organizator. Brak dodatkowych kosztów. Każdy absolwent otrzymuje skrypty w wersji elektronicznej.

Warunkiem rezerwacji miejsca na kursie jest wybranie terminu oraz wpłata zadatku w wysokości 30%. Zadatek nie podlega zwrotowi jedynie w przypadku odwołania kursu z winy organizatora.

Szkolenia składają się z części teoretycznej 10% i części praktycznej 90%

Oferujemy różne formy prowadzenia zajęć dostosowane do potrzeb kursantów. Zajęcia w Akademia Urody odbywają się od poniedziałku do piątku lub w soboty w godzinach 9:00 – 17:00 (10 godzin dydaktycznych). Czas trwania wszystkich kursów jest podany w godzinach dydaktycznych.

Po ukończonych szkoleniach kursanci otrzymują certyfikat w języku polskim, certyfikat w języku angielskim i zaświadczenie wydawanego na podstawie: §18 ust. 2 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 18.08.2017 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz.U. poz 1632).

 

Nie znalazłaś szkolenia które Cię interesuje?
Napisz do nas lub zadzwoń!

W przypadku pytań lub wątpliwości zapraszam do kontaktu
tel: +48 731 130 011.

Dwudniowy kurs przedłużania paznokci żelem

Podczas szkolenia przyswoisz podstawowe informacje dotyczące organizacji miejsca pracy, produktów wykorzystywanych podczas zabiegu, a także rodzajów żelu, lamp i pilników. Oprócz tego nauczymy cię, w jaki sposób przygotowywać naturalną płytkę paznokcia, podkładać szablon i przyklejać tipsy. Po części teoretycznej każdy kursant pod okiem instruktora wykona przedłużanie paznokci metodą żelową na modelce. Po ukończeniu szkolenia otrzymasz certyfikat w języku polskim i angielskim oraz zaświadczenie MEN uprawniające do pracy metodą żelową. Uczestnicząc w naszym kursie przedłużania paznokci żelem, możesz w krótkim czasie zdobyć nowe uprawnienia, co pozwoli ci rozwinąć swój biznes, zwiększyć konkurencyjność salonu i zdobyć nowe klientki.