SZKOLENIA KOSMETYCZNE WARSZAWA - KONTAKT - TEL: 731 130 011, 730 900 191 BIURO@AKADEMIAURODY.COM.PL

Kurs zdobienia paznokci – Warszawa

Zadbane paznokcie są dziś częścią kobiecego wizerunku, dlatego w kalendarzach wielu Polek można znaleźć regularne wizyty u stylistki paznokci. Jeśli pragniesz podnieść swoje kwalifikacje i rozszerzyć ofertę salonu o modne zabiegi, przyjdź na nasz jednodniowy kurs zdobienia paznokci. Warszawa jest siedzibą Akademii Urody, w której pod okiem doświadczonych instruktorów poznasz najpopularniejsze techniki zdobienia, które będziesz mogła wykorzystać w codziennej pracy. Szkolenie kierujemy do stylistek paznokci, które szukają profesjonalnego szkolenia uzupełniającego. Szkolenia ze zdobień przeznaczone są dla osób, które zajmują się już stylizacją paznokci oraz szukają szkolenia na bardzo wysokim, profesjonalnym poziomie.

 

Program szkolenia:

  • Baby bumer
  • Ombre
  • Zdobienie cyrkonniami
  • Rodzaje pyłków i ich zastosowanie
  • Folia
  • Zdobienie rapidografem
  • Proste wzory pędzlem

 

Kurs robienia paznokci dla stylistek

Ozdobione paznokcie nie wychodzą z mody już od wielu dekad i są synonimem kobiecości, a często idą również w parze z elegancją i idealnie dopełniają stylizację. Jeśli zależy ci na tym, by podnieść swoje kwalifikacje i podczas jednodniowego kursu poznać kilka metod zdobienia, przyjdź na nasz kurs zdobienia paznokci w Warszawie, podczas którego poznasz takie techniki jak baby boomer i ombre oraz zdobienie pyłkami, cyrkoniami, folią transferową, rapidografem i pędzlem.

Kurs robienia paznokci odbywa się w małych grupach, dzięki czemu instruktor może poświęcić odpowiednią ilość czasu każdemu kursantowi. 8-godzinne szkolenie kończy się otrzymaniem zaświadczenia MEN oraz certyfikatów w języku polskim i angielskim, które uprawniają do pracy poznanymi podczas kursu metodami.

Jednodniowy kurs zdobienia paznokci w Warszawie

Kurs robienia paznokci w Warszawie składa się z części teoretycznej (10%) i praktycznej (90%), dzięki czemu uczestnicy otrzymują niezbędną wiedzę i skupiają się w głównej mierze na ćwiczeniach z udziałem modelek. Podczas szkolenia kursanci poznają najpopularniejsze metody zdobienia, takie jak baby boomer, ombre, cyrkonie, pyłki, folia, rapidograf i pędzelek, a także dowiadują się, w jaki sposób przygotować klientkę do zabiegu i jak wykonywać zdobienie, by było zarówno estetyczne, jak i wytrzymałe.

Podczas części praktycznej kursanci wykonują zdobienia paznokci na modelkach, dzięki czemu mogą wykorzystać w praktyce zdobytą wcześniej wiedzę i ćwiczyć pod okiem wykwalifikowanego stylisty.

Cena kursu: 600

Czas trwania: 8 godz./ 1 dzień

WAŻNE INFORMACJE

Szkolenia prowadzone są przez doświadczonych instruktorów. Zajęcia odbywają się w małych grupach co pozwala na indywidualne podejście do każdego kursanta.

Materiały szkoleniowe potrzebne do zajęć zapewnia organizator. Brak dodatkowych kosztów. Każdy absolwent otrzymuje skrypty w wersji elektronicznej.

Warunkiem rezerwacji miejsca na kursie jest wybranie terminu oraz wpłata zadatku w wysokości 30%. Zadatek nie podlega zwrotowi jedynie w przypadku odwołania kursu z winy organizatora.

Szkolenia składają się z części teoretycznej 10% i części praktycznej 90%

Oferujemy różne formy prowadzenia zajęć dostosowane do potrzeb kursantów. Zajęcia w Akademia Urody odbywają się od poniedziałku do piątku lub w soboty w godzinach 9:00 – 17:00 (10 godzin dydaktycznych). Czas trwania wszystkich kursów jest podany w godzinach dydaktycznych.

Po ukończonych szkoleniach kursanci otrzymują certyfikat w języku polskim, certyfikat w języku angielskim i zaświadczenie wydawanego na podstawie: §18 ust. 2 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 18.08.2017 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz.U. poz 1632).

 

Nie znalazłaś szkolenia które Cię interesuje?
Napisz do nas lub zadzwoń!

W przypadku pytań lub wątpliwości zapraszam do kontaktu
tel: +48 731 130 011.