SZKOLENIA KOSMETYCZNE WARSZAWA - KONTAKT - TEL: 731 130 011, 730 900 191 BIURO@AKADEMIAURODY.COM.PL

Zawodowy kurs stylizacji paznokci st. I – Warszawa

Stylista paznokci jest obecnie równie popularnym zawodem co stylista fryzur czy makijażysta. Coraz więcej Polek przykłada wagę do wyglądu swoich paznokci, gdyż zadbane dłonie są wizytówką eleganckiej kobiety. Jeśli pragniesz podnieść swoje kwalifikacje i poznać najpopularniejsze techniki, zapraszamy na nasz zawodowy kurs stylizacji paznokci. Warszawa to miasto, w którym odbywają się 2-dniowe szkolenia zawodowe adresowane do osób pragnących rozpocząć pracę w zawodzie stylisty paznokci.

Zawodowy kurs stylizacji paznokci w Warszawie przeznaczony jest dla osób, które chcą profesjonalnie przygotować się do zawodu stylisty. Nasze szkolenie teoretyczne i praktyczne zapewni dobry start w karierze zawodowej, wyczerpująco przedstawi obecne wymagania, umożliwi zapoznanie się z preparatami kosmetycznymi i najnowszymi technikami na rynku kosmetycznym.

Zawodowy kurs stylizacji paznokci – plan kursu

 

I stopień 20 h

 • Organizacja stanowiska pracy,
 • Zapoznanie z zasadami higieny pracy oraz przepisami BHP
 • Sterylizacja i dezynfekcja (przepisy Sanepidu, preparaty, dokumentacja )
 • Zapoznanie z produktami potrzebnymi do wykonywania zawodu
 • Kontakt z klientem- jak postępować, o co się spytać, jak podtrzymać rozmowę, jak zachęcić klienta do stałego przychodzenia
 • Budowa paznokcia
 • Kształty paznokci
 • Choroby paznokci i skóry – kiedy odmawiamy wykonania zabiegu, jak rozróżnić poszczególne choroby
 • Co to jest frezarka i rodzaje frezów ( opis frezów, pokazanie, dopasowanie obrotów, obsługa frezarki)
 • Pilniki – rodzaje oraz gradacja
 • Narzędzia potrzebne w pracy manicurzystki ( opis, pokazanie oraz wykaz firm dostępnych na rynku)
 • Manicure tradycyjny, biologiczny, frezarkowy, hybrydowy – nauka krok po kroku
 • Pedicure tradycyjny, biologiczny, frezarkowy, hybrydowy – nauka krok po kroku
 • Manicure spa, Japoński P.Shine – nauka krok po kroku
 • Masaż dłoni i stóp
 • Omówienie problemów jakie mogą pojawić się podczas stylizacji paznokci

 

Zdobądź wiedzę i umiejętności w 2 dni!

Podczas zawodowego kursu stylizacji paznokci dowiesz się, w jaki sposób pracować zgodnie z zasadami bhp, sterylizować oraz dezynfekować narzędzia i miejsce pracy, a także jak rozmawiać z klientką, by sprostać jej oczekiwaniom i zachęcić do kolejnej wizyty. Biorąc udział w naszym szkoleniu, poznasz produkty niezbędne do pracy oraz zdobędziesz fachową wiedzę na temat budowy paznokcia i chorób paznokci lub skóry.

W trakcie szkolenia teoretycznego zapoznasz się również z rodzajami frezów i pilników oraz innymi narzędziami potrzebnymi w pracy manicurzystki. Uczestnicząc w części praktycznej kursu, nauczysz się wykonywać manicure i pedicure tradycyjny, biologiczny, frezarkowy i hybrydowy, jak i manicure spa.

Zawodowy kurs stylizacji paznokci w Warszawie adresujemy do osób, które pragną podnieść swoje kwalifikacje lub zwiększyć konkurencyjność salonu kosmetycznego.

Cena kursu:

I stopień
Dzienny: 1000 zł
Sobotni: 1200 zł

Czas trwania: 20 godz./ 2 dni

WAŻNE INFORMACJE

Szkolenia prowadzone są przez doświadczonych instruktorów. Zajęcia odbywają się w małych grupach co pozwala na indywidualne podejście do każdego kursanta.

Materiały szkoleniowe potrzebne do zajęć zapewnia organizator. Brak dodatkowych kosztów. Każdy absolwent otrzymuje skrypty w wersji elektronicznej.

Warunkiem rezerwacji miejsca na kursie jest wybranie terminu oraz wpłata zadatku w wysokości 30%. Zadatek nie podlega zwrotowi jedynie w przypadku odwołania kursu z winy organizatora.

Szkolenia składają się z części teoretycznej 10% i części praktycznej 90%

Oferujemy różne formy prowadzenia zajęć dostosowane do potrzeb kursantów. Zajęcia w Akademia Urody odbywają się od poniedziałku do piątku lub w soboty w godzinach 9:00 – 17:00 (10 godzin dydaktycznych). Czas trwania wszystkich kursów jest podany w godzinach dydaktycznych.

Po ukończonych szkoleniach kursanci otrzymują certyfikat w języku polskim, certyfikat w języku angielskim i zaświadczenie wydawanego na podstawie: §18 ust. 2 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 18.08.2017 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz.U. poz 1632).

 

Nie znalazłaś szkolenia które Cię interesuje?
Napisz do nas lub zadzwoń!

W przypadku pytań lub wątpliwości zapraszam do kontaktu
tel: +48 731 130 011.

Zawodowy kurs stylizacji paznokci w Warszawie

Jeśli pragniesz w krótkim czasie zdobyć nowe umiejętności i pracować z najlepszymi instruktorami wybierz nasz zawodowy kurs stylizacji paznokci w Warszawie, który profesjonalnie przygotuje cię do pracy manicurzystki. Nasi kursanci ćwiczą poznane techniki na modelkach, dzięki czemu szybko wykorzystują w praktyce wiedzę zdobytą podczas kursu. Zajęcia odbywają się w małych grupach, a na zakończenie szkolenia nasi absolwenci otrzymują zaświadczenie MEN oraz certyfikaty w języku polskim i angielskim, które umożliwiają rozpoczęcie pracy w zawodzie stylisty paznokci.

Zachęcamy również do rozwijania swoich umiejętności podczas zawodowego kursu stylizacji paznokci II stopnia.