SZKOLENIA KOSMETYCZNE WARSZAWA - KONTAKT - TEL: 731 130 011, 730 900 191 BIURO@AKADEMIAURODY.COM.PL

Kurs mezoterapii igłowej Warszawa

Mezoterapia igłowa to zabieg umożliwiający odżywienie, nawilżenie i lifting skóry, a także zniwelowanie blizn, przebarwień czy cellulitu. Korzyści płynących z mezoterapii jest wiele, dlatego obecność tego zabiegu w ofercie salonu kosmetycznego znacząco podnosi jego prestiż i zwiększa liczbę klientów. Jeśli chcesz podnieść swoje kwalifikacje w 1 dzień, zapraszamy na kurs mezoterapii igłowej w Warszawie skierowany do kosmetyczek, kosmetologów i lekarzy. W ciągu 8 godzin zdobędziesz umiejętności praktyczne i przyswoisz wiedzę niezbędną do wykonywania zabiegów mezoterapii.

Mezoterapia igłowa w Twoim salonie kosmetycznym

Mało inwazyjny zabieg mezoterapii igłowej do skuteczny sposób na podanie substancji aktywnych w głąb skóry bez użycia skalpela. Podczas zabiegu wykorzystywana jest cienka igła umożliwiająca miejscowe wprowadzenie koktajlu z substancjami aktywnymi, którego zadaniem jest ujędrnienie, nawilżenie i odmłodzenie skóry.

Mezoterapia igłowa równie często stosowana jest w terapiach antycellulitowych czy przeciw wypadaniu włosów. Dzięki temu, że efekty zabiegu widoczne są w krótkim czasie, a inwazyjność mezoterapii bardzo mała, klienci chętnie decydują się na ten zabieg. Kurs mezoterapii igłowej jest więc odpowiedzią na aktualne potrzeby klientów i skutecznym sposobem na zwiększenie swojej konkurencyjności.

Cel szkolenia: Nabycie umiejętności samodzielnego wykonania zabiegu rewitalizacji skóry twarzy mezoterapią igłową metodą nappage i mikropęcherzyków przy pomocy specjalistycznych koktajli zabiegowych.

PROGRAM SZKOLENIA

I część teoretyczna:

  • Omówienie technik wprowadzania preparatu
  • Omówienie ampułek do zabiegu
  • Wskazania do zabiegu
  • Przeciwwskazania do zabiegu
  • Zalecenia po zabiegu
  • Przygotowanie stanowiska pracy
  • Zasady aseptyki i higieny

II część praktyczna:

  • Mezoterapia igłowa – wykonanie zabiegu na modelkach

Wstępne wymagania wobec uczestników: Wykształcenie: kosmetyczne / kosmetologiczne / medyczne

Cena kursu: 1700

Czas trwania: 8 godz./1dzień

WAŻNE INFORMACJE

Szkolenia prowadzone są przez doświadczonych instruktorów. Zajęcia odbywają się w małych grupach co pozwala na indywidualne podejście do każdego kursanta.

Materiały szkoleniowe potrzebne do zajęć zapewnia organizator. Brak dodatkowych kosztów. Każdy absolwent otrzymuje skrypty w wersji elektronicznej.

Warunkiem rezerwacji miejsca na kursie jest wybranie terminu oraz wpłata zadatku w wysokości 30%. Zadatek nie podlega zwrotowi jedynie w przypadku odwołania kursu z winy organizatora.

Szkolenia składają się z części teoretycznej 10% i części praktycznej 90%

Oferujemy różne formy prowadzenia zajęć dostosowane do potrzeb kursantów. Zajęcia w Akademia Urody odbywają się od poniedziałku do piątku lub w soboty w godzinach 9:00 – 17:00 (10 godzin dydaktycznych). Czas trwania wszystkich kursów jest podany w godzinach dydaktycznych.

Po ukończonych szkoleniach kursanci otrzymują certyfikat w języku polskim, certyfikat w języku angielskim i zaświadczenie wydawanego na podstawie: §18 ust. 2 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 18.08.2017 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz.U. poz 1632).

 

Nie znalazłaś szkolenia które Cię interesuje?
Napisz do nas lub zadzwoń!

W przypadku pytań lub wątpliwości zapraszam do kontaktu
tel: +48 731 130 011.

Jednodniowe szkolenie z mezoterapii igłowej

Podczas trwającego 8 godzin kursu uczestnicy dowiadują się, w jaki sposób samodzielnie wykonywać zabieg mezoterapii igłowej metodą nappage i mikropęcherzyków z wykorzystaniem profesjonalnych koktajli zabiegowych. Jeśli interesuje cię kurs mezoterapii igłowej, Warszawa jest idealnym miejscem na zdobycie nowych umiejętności w 1 dzień – zajęcia teoretyczne i praktyczne odbywają się w naszym nowoczesnym obiekcie szkoleniowym i są prowadzone przez doświadczonych instruktorów. Podczas kursu mezoterapii igłowej w Warszawie poznasz rodzaje ampułek zabiegowych i techniki wprowadzania preparatu, a także dowiesz się, jakie są wskazania i przeciwwskazania do przeprowadzenia zabiegu. Z kolei podczas części praktycznej szkolenia, które obejmuje aż 90% całego kursu, nauczysz się wykonywać mezoterapię igłową na modelkach pod okiem naszego instruktora. Po ukończonym szkoleniu otrzymasz certyfikaty w języku polskim i angielskim oraz zaświadczenie MEN uprawniające do wykonywania mezoterapii igłowej.