SZKOLENIA KOSMETYCZNE WARSZAWA - KONTAKT - TEL: 731 130 011, 730 900 191 BIURO@AKADEMIAURODY.COM.PL

Kurs plazma kosmetyczna

Plazma kosmetyczna jest najnowszą, sprawdzoną technologią zaprojektowaną do obkurczenia wiotkiej skóry powiek górnych i opracowania zmarszczek.

Cel szkolenia:
Nabycie umiejętności samodzielnego wykonania zabiegu usuwania zmian skórnych, redukcji zmarszczek i nieoperacyjnego liftingu powiek

PROGRAM SZKOLENIA

I Część teoretyczna

  • Określenie celu zabiegu i wymagań klienta
  • Struktura skóry
  • Przeciwwskazania
  • Zasady dezynfekcji w gabinetach kosmetycznych
  • Przygotowanie do zabiegu

II Cześć praktyczna

  • Ćwiczenia na modelkach
  • Zalecenia pozabiegowe

Wstępne wymagania wobec uczestników: kursy kosmetyczne

Cena kursu: 1500

Czas trwania: 4 godz./1dzień

WAŻNE INFORMACJE

Szkolenia prowadzone są przez doświadczonych instruktorów. Zajęcia odbywają się w małych grupach co pozwala na indywidualne podejście do każdego kursanta.

Materiały szkoleniowe potrzebne do zajęć zapewnia organizator. Brak dodatkowych kosztów. Każdy absolwent otrzymuje skrypty w wersji elektronicznej.

Warunkiem rezerwacji miejsca na kursie jest wybranie terminu oraz wpłata zadatku w wysokości 30%. Zadatek nie podlega zwrotowi jedynie w przypadku odwołania kursu z winy organizatora.

Szkolenia składają się z części teoretycznej 10% i części praktycznej 90%

Oferujemy różne formy prowadzenia zajęć dostosowane do potrzeb kursantów. Zajęcia w Akademia Urody odbywają się od poniedziałku do piątku lub w soboty w godzinach 9:00 – 17:00 (10 godzin dydaktycznych). Czas trwania wszystkich kursów jest podany w godzinach dydaktycznych.

Po ukończonych szkoleniach kursanci otrzymują certyfikat w języku polskim, certyfikat w języku angielskim i zaświadczenie wydawanego na podstawie: §18 ust. 2 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 18.08.2017 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz.U. poz 1632).

 

Nie znalazłaś szkolenia które Cię interesuje?
Napisz do nas lub zadzwoń!

W przypadku pytań lub wątpliwości zapraszam do kontaktu
tel: +48 731 130 011.