SZKOLENIA KOSMETYCZNE WARSZAWA - KONTAKT - TEL: 731 130 011, 730 900 191 BIURO@AKADEMIAURODY.COM.PL

Kurs przedłużanie rzęs metodą 1:1 + 2:1 Gratis – Warszawa

Przedłużanie rzęs metodą 1:1 pozwala szybko zagęścić rzęsy przy zachowaniu naturalnego efektu. Wśród wielu metod zagęszczania rzęs przedłużanie metodą 1:1 cieszy się największą popularnością, gdyż nie obciąża naturalnych włosków i wyróżnia się łatwą aplikacją. Jeśli pragniesz podnieść prestiż swojego salonu i rozszerzyć ofertę o zabieg zagęszczania rzęs, zapraszamy na kurs Przedłużanie Rzęs 1:1. Warszawa jest miejscem, w którym odbywają się nasze kursy – w małych grupach i pod okiem doświadczonych instruktorów.

Jednodniowy kurs z przedłużania rzęs metodą 1:1

Przedłużanie rzęs metodą 1 do 1 polega na doklejaniu jednej rzęsy sztucznej do jednej prawdziwej – w ten sposób można osiągnąć efekt naturalnego zagęszczenia, przyciemnienia i wydłużenia rzęs. Aby utrzymać rezultat zabiegu, należy powtarzać zagęszczanie mniej więcej co 4 tygodnie. Przedłużanie rzęs jest coraz popularniejsze w Polsce i wiele kobiet decyduje się na ten zabieg nie tylko przy okazji przygotowań do specjalnej uroczystości, takiej jak ślub, lecz także w trosce o rewelacyjny wygląd na co dzień.

W związku z tym kurs z przedłużania rzęs metodą 1:1 to doskonała okazja, by odpowiedzieć na aktualne potrzeby Polek i rozszerzyć ofertę salonu, a tym samym podnieść jego prestiż. Kurs Przedłużanie Rzęs 1:1 w Warszawie trwa tylko 1 dzień, dzięki czemu możesz zdobyć nowe kwalifikacje bez konieczności uczestniczenia w czasochłonnych szkoleniach.

 

Program kursu

  • Zasady sterylizacji i higieny
  • Organizacja stanowiska pracy
  • Rodzaje penset
  • Rodzaje rzęs
  • Materiały potrzebne do pracy
  • Ćwiczenia na sztucznych główkach
  • Praktyka na modelce

 

Praktyczne szkolenie z przedłużania rzęs

Kurs z przedłużania rzęs metodą 1:1 w Warszawie składa się z w 10% z części teoretycznej i aż w 90% z części praktycznej – pragniemy przekazać naszym kursantom najważniejszą wiedzę w pigułce i skupić się na wykształceniu u nich umiejętności praktycznych, niezbędnych do przedłużania rzęs w salonie. Podczas naszego szkolenia poznasz zasady sterylizacji i higieny, nauczysz się organizować stanowisko pracy oraz dowiesz się, jakie są rodzaje pęset i sztucznych rzęs. Z kolei podczas części praktycznej uczestnicy nauczą się pracować metodą 1:1 najpierw na sztucznych główkach, a następnie na modelkach.

Po ukończeniu szkolenia każdy kursant otrzyma zaświadczenie MEN oraz certyfikat w języku polskim i angielskim.

 

WYMAGANA WŁASNA MODELKA NA SZKOLENIU

Cena kursu:

Dzienny: 1000 zł

Sobotni: 1200 zł

Czas trwania: 8 godz. / 1 dzień

 

WAŻNE INFORMACJE

Szkolenia prowadzone są przez doświadczonych instruktorów. Zajęcia odbywają się w małych grupach co pozwala na indywidualne podejście do każdego kursanta.

Materiały szkoleniowe potrzebne do zajęć zapewnia organizator. Brak dodatkowych kosztów. Każdy absolwent otrzymuje skrypty w wersji elektronicznej.

Warunkiem rezerwacji miejsca na kursie jest wybranie terminu oraz wpłata zadatku w wysokości 30%. Zadatek nie podlega zwrotowi jedynie w przypadku odwołania kursu z winy organizatora.

Szkolenia składają się z części teoretycznej 10% i części praktycznej 90%

Oferujemy różne formy prowadzenia zajęć dostosowane do potrzeb kursantów. Zajęcia w Akademia Urody odbywają się od poniedziałku do piątku lub w soboty w godzinach 9:00 – 17:00 (10 godzin dydaktycznych). Czas trwania wszystkich kursów jest podany w godzinach dydaktycznych.

Po ukończonych szkoleniach kursanci otrzymują certyfikat w języku polskim, certyfikat w języku angielskim i zaświadczenie wydawanego na podstawie: §18 ust. 2 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 18.08.2017 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz.U. poz 1632).

 

Nie znalazłaś szkolenia które Cię interesuje?
Napisz do nas lub zadzwoń!

W przypadku pytań lub wątpliwości zapraszam do kontaktu
tel: +48 731 130 011.