SZKOLENIA KOSMETYCZNE WARSZAWA - KONTAKT - TEL: 731 130 011, 730 900 191 BIURO@AKADEMIAURODY.COM.PL

Kurs stylizacja brwi MASTER BROWS

Koloryzacja brwi jeszcze nigdy nie była tak popularna jak obecnie. W ofertach salonów kosmetycznych pojawiają się coraz nowsze metody stylizacji brwi, do których niewątpliwie należy henna pudrowa, laminacja brwi oraz farbowanie brwi. Szkolenie ze stylizacji brwi trwają tylko 1 dzień i pozwalają zdobyć nowe umiejętności, a tym samym rozszerzyć ofertę własnego salonu o nowoczesne zabiegi. Zapraszamy na kurs Master Brows w Warszawie wszystkie kosmetyczki pragnące zwiększyć swoją konkurencyjność w branży beauty.

Profesjonalne szkolenie ze stylizacji brwi Master Brows

Farbowanie brwi, laminacja brwi jak i henna pudrowa to nowoczesne metody stylizacji brwi, które pojawiają się w ofertach kolejnych salonów kosmetycznych. Szkolenie da ci możliwość poszerzenia oferty salonowej.

Szkolenie ze stylizacji brwi Master Brows jest to szkolenie 3w1 farbowanie brwi, laminacja brwi jak i henna pudrowa. Szkolenie zawiera wszystko by zostać wykwalifikowana stylistką brwi. Świetnie wpisuje się w modę oraz potrzeby klientów na idealne brwi. Kurs stylizacji brwi Master Brows pozwoli ci stworzyć unikalną ofertę i wyprzedzić konkurencję, która stosuje wyłącznie najpopularniejsze metody stylizacji.

Program:

 • Przygotowanie stanowiska pracy i klientki do wykonywania zabiegu
 • Demakijaż oczu 
 • Techniki doboru kształtu brwi do kształtu twarzy 
 • Techniki stylizacji brwi: farbowanie, laminacja, henna pudrowa 
 • Porównanie różnych marek z zakresu farbek, henny jak i laminacji
 • Technika przygotowywania i nakładania produktów 
 • Sposoby korygowania kształtu brwi
 • Produkty i narzędzia wykorzystywane podczas zabiegu stylizacji brwi 
 • Rysunek oraz mierzenie proporcji przy pomocy miarki 
 • Określenie celu zabiegu, częstotliwości i wymagań klienta 
 • Karta pacjenta 
 • Wskazania i przeciwwskazania do wykonania zabiegu 

 

Praktyka:

 • Farbowanie brwi 
 • Regulacja brwi pęsetą i woskiem 
 • Laminacja brwi 
 • Rysunek geometryczny twarzy
 • Farbowanie henną pudrową 
 • Praca na różnych markach produktowych

GRUPY MAKSYMALNIE:  1-2 OSOBOWE

 

Jednodniowy kurs Master Brows

Grube brwi są obecnie w modzie, lecz nie każda kobieta może się pochwalić bujnymi włoskami – z pomocą przychodzą profesjonalne zabiegi zagęszczające, takie jak regulacja brwi  z henną, laminacja brwi lub henna pudrowa. Zabiegi mają na celu poprawę kształtu brwi w celu otrzymania idealnej symetrii oraz pofarbowaniu włosków przy użyciu koloru dobranego do urody klientki. Zawodowy kurs Master Brows obejmuje wszystkie zabiegi związane ze stylizacją brwi, dzięki czemu kosmetyczka biorąca udział w naszym szkoleniu może zaoferować swoim klientkom kompleksowe usługi. 

Cena kursu:

MASTER BROWS 1250 zł

Czas trwania: 8 godz./ 1 dzień

WAŻNE INFORMACJE

Szkolenia prowadzone są przez doświadczonych instruktorów. Zajęcia odbywają się w małych grupach co pozwala na indywidualne podejście do każdego kursanta.

Materiały szkoleniowe potrzebne do zajęć zapewnia organizator. Brak dodatkowych kosztów. Każdy absolwent otrzymuje skrypty w wersji elektronicznej.

Warunkiem rezerwacji miejsca na kursie jest wybranie terminu oraz wpłata zadatku w wysokości 30%. Zadatek nie podlega zwrotowi jedynie w przypadku odwołania kursu z winy organizatora.

Szkolenia składają się z części teoretycznej 10% i części praktycznej 90%

Oferujemy różne formy prowadzenia zajęć dostosowane do potrzeb kursantów. Zajęcia w Akademia Urody odbywają się od poniedziałku do piątku lub w soboty w godzinach 9:00 – 17:00 (10 godzin dydaktycznych). Czas trwania wszystkich kursów jest podany w godzinach dydaktycznych.

Po ukończonych szkoleniach kursanci otrzymują certyfikat w języku polskim, certyfikat w języku angielskim i zaświadczenie wydawanego na podstawie: §18 ust. 2 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 18.08.2017 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz.U. poz 1632).

 

Nie znalazłaś szkolenia które Cię interesuje?
Napisz do nas lub zadzwoń!

W przypadku pytań lub wątpliwości zapraszam do kontaktu
tel: +48 731 130 011.

Teoretyczno-praktyczny kurs stylizacji brwi

Szkolenie ze stylizacji brwi metodą pudrową składa się z części teoretycznej (10%) i praktycznej (90%). Zajęcia teoretyczne obejmują m.in. omówienie budowy brwi, zasad BHP, demakijażu, technik doboru kształtu brwi do kształtu twarzy, sposobów korygowania kształtu brwi, preparatów stosowanych do koloryzacji, technik regulacji i koloryzacji brwi, a także przeciwwskazań do wykonywania zabiegu henny pudrowej. Z kolei podczas części praktycznej kursanci uczą się przygotowywać hennę do zabiegu, aplikować ją modelkom oraz regulować łuk brwiowy w celu uzyskania najlepszego efektu. Wszystkie osoby zainteresowane nowoczesnymi metodami koloryzacji brwi zapraszamy na kurs Pudrowy Efekt Henny. Warszawa jest siedzibą Akademii Urody, w której odbywają się wszystkie nasze szkolenia.