SZKOLENIA KOSMETYCZNE WARSZAWA - KONTAKT - TEL: 731 130 011, 730 900 191 BIURO@AKADEMIAURODY.COM.PL

Kurs doczepiania rzęs Warszawa – volume russian style

Doczepianie rzęs metodą Volume Russian Style pozwala skutecznie zagęścić rzęsy w zjawiskowy sposób, dlatego metoda ta jest coraz popularniejsza wśród Polek, które pragną uzyskać efekt hollywoodzkiego spojrzenia. Jeśli więc zależy ci na tym, by móc zaoferować swoim klientkom najpopularniejsze zabiegi, zapraszamy na kurs doczepiania rzęs. Warszawa jest siedzibą Akademii Urody, w której możesz zdobyć nowe kwalifikacje już w 1 dzień! Kurs zakładania rzęs w Warszawie odbywa się w małych grupach i jest prowadzony przez doświadczonego instruktora.

Kurs zakładnia rzęs metodą Volume Russian Style

Metoda Volume Russian Style polega na doczepianiu od 2 do 8 sztucznych rzęs do jednej naturalnej, dzięki czemu możliwe jest osiągnięcie oszałamiającego efektu wachlarza. Doczepianie rzęs tą metodą cieszy się dużą popularnością zarówno wśród kobiet przygotowujących się do wyjątkowej uroczystości, jak i pań, które pragną wyglądać zjawiskowo na co dzień.

Zabieg zakładania rzęs metodą Volume Russian Style pozwala w krótkim czasie osiągnąć efekt push-up bez obciążania naturalnych rzęs. Kurs doczepiania rzęs w Warszawie polecamy szczególnie kosmetyczkom, które zagęszczają rzęsy innymi metodami, a także osobom, które dopiero zaczynają karierę w branży beauty i pragną zaoferować swoim pierwszym klientkom modną i popularną usługę.

Program kursu

  • Demakijaż i przygotowanie rzęs
  • Tworzenie idealnych kępek
  • Rodzaje, długości i skrętu rzęs
  • Technika nakładania rzęs
  • Ćwiczenia na modelach

 

Jednodniowy kurs doczepiania rzęs w Warszawie

Wszystkie kursy organizowane przez Akademię Urody składają się z części teoretycznej (10%) i praktycznej (90%) – nie inaczej jest w przypadku oferowanego szkolenia, jakim jest kurs zakładania rzęs. Warszawa to jedno z niewielu miejsc, w których możesz w ciągu 1 dnia zdobyć kwalifikacje do wykonywania modnego zabiegu Volume Russian Style. Podczas naszego szkolenia dowiesz się, w jaki sposób wykonywać prawidłowy demakijaż, jak przygotowywać rzęsy do zabiegu i tworzyć idealne kępki do doczepienia. Oprócz tego poznasz rodzaje, długość i skręt rzęs oraz technikę nakładania rzęs metodą Volume Russian Style. Całą poznaną podczas kursu wiedzę wykorzystasz w praktyce podczas ćwiczeń na modelkach odbywających się pod okiem wykwalifikowanego instruktora.

 

WYMAGANA WŁASNA MODELKA NA SZKOLENIU

Cena: 1300 zł

Czas trwania: 8 godz. / 1 dzień

 

WAŻNE INFORMACJE

Szkolenia prowadzone są przez doświadczonych instruktorów. Zajęcia odbywają się w małych grupach co pozwala na indywidualne podejście do każdego kursanta.

Materiały szkoleniowe potrzebne do zajęć zapewnia organizator. Brak dodatkowych kosztów. Każdy absolwent otrzymuje skrypty w wersji elektronicznej.

Warunkiem rezerwacji miejsca na kursie jest wybranie terminu oraz wpłata zadatku w wysokości 30%. Zadatek nie podlega zwrotowi jedynie w przypadku odwołania kursu z winy organizatora.

Szkolenia składają się z części teoretycznej 10% i części praktycznej 90%

Oferujemy różne formy prowadzenia zajęć dostosowane do potrzeb kursantów. Zajęcia w Akademia Urody odbywają się od poniedziałku do piątku lub w soboty w godzinach 9:00 – 17:00 (10 godzin dydaktycznych). Czas trwania wszystkich kursów jest podany w godzinach dydaktycznych.

Po ukończonych szkoleniach kursanci otrzymują certyfikat w języku polskim, certyfikat w języku angielskim i zaświadczenie wydawanego na podstawie: §18 ust. 2 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 18.08.2017 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz.U. poz 1632).

 

Nie znalazłaś szkolenia które Cię interesuje?
Napisz do nas lub zadzwoń!

W przypadku pytań lub wątpliwości zapraszam do kontaktu
tel: +48 731 130 011.