SZKOLENIA KOSMETYCZNE WARSZAWA - KONTAKT - TEL: 731 130 011, 730 900 191 BIURO@AKADEMIAURODY.COM.PL

Kurs zabiegi ultradźwiękami Warszawa

Zabiegi ultradźwiękami wykorzystuje się w medycynie estetycznej oraz w kosmetyce. Do najpopularniejszych z nich należą: peeling kawitacyjny, usuwanie przebarwień czy nieinwazyjna liposukcja ultradźwiękami.

Cel szkolenia: Nabycie umiejętności samodzielnego wykonania zabiegów z wykorzystaniem ultradźwięków na twarz i ciało

 

PROGRAM SZKOLENIA
I Część teoretyczna

  • Omówienie urządzenia
  • Określenie celu zabiegu, częstotliwości i wymagań klienta
  • Karta pacjenta
  • Wskazania i przeciwwskazania
  • Zasady dezynfekcji w gabinetach kosmetycznych

II Cześć praktyczna

  • Przygotowanie do zabiegu
  • Ćwiczenia na modelkach
  • Pielęgnacja skóry po zabiegu

Wstępne wymagania wobec uczestników: kurs kosmetyczny I stopnia

 

Dlaczego kurs Zabiegi Ultradźwiękami?

Zabiegi ultradźwiękami zaliczamy do nowoczesnych i mało inwazyjnych metod stosowanych w kosmetyce i medycynie estetycznej. Na tego rodzaju zabiegi decyduje się coraz więcej klientów – jeśli więc pragniesz podnieść prestiż swojego salonu i w jeden dzień zdobyć kwalifikacje do przeprowadzania popularnych zabiegów, takich jak peeling kawitacyjny czy bezinwazyjna liposukcja, zapraszamy na nasz kurs Zabiegi Ultradźwiękami. Warszawa jest siedzibą Akademii Urody, w której prowadzimy szkolenie z ultradźwięków dla osób po kursie kosmetycznym I stopnia.

Jednodniowe szkolenie dla kosmetyczek z ultradźwieków

Ultradźwięki, czyli fale dźwiękowe o częstotliwości niesłyszalnej dla ludzkiego ucha, coraz częściej wykorzystuje się podczas zabiegów kosmetycznych ze względu na ich niezwykłe właściwości. Najpopularniejszym zabiegiem wykorzystującym ultradźwięki jest peeling kawitacyjny, którego celem jest dogłębne oczyszczenie twarzy i usunięcie martwego naskórka w sposób bezinwazyjny. Za pomocą ultradźwięków można także usuwać przebarwienia oraz przeprowadzać nieinwazyjną liposukcję.

Organizowany przez Akademię Urody kurs Zabiegi Ultradźwiękami w Warszawie umożliwia zdobycie nowych kwalifikacji w jeden dzień – intensywne 3-godzinne szkolenie odbywa się w małych grupach i jest prowadzone przez doświadczonych instruktorów.

Cena kursu: 600

Czas trwania: 3 godz./1dzień

WAŻNE INFORMACJE

Szkolenia prowadzone są przez doświadczonych instruktorów. Zajęcia odbywają się w małych grupach co pozwala na indywidualne podejście do każdego kursanta.

Materiały szkoleniowe potrzebne do zajęć zapewnia organizator. Brak dodatkowych kosztów. Każdy absolwent otrzymuje skrypty w wersji elektronicznej.

Warunkiem rezerwacji miejsca na kursie jest wybranie terminu oraz wpłata zadatku w wysokości 30%. Zadatek nie podlega zwrotowi jedynie w przypadku odwołania kursu z winy organizatora.

Szkolenia składają się z części teoretycznej 10% i części praktycznej 90%

Oferujemy różne formy prowadzenia zajęć dostosowane do potrzeb kursantów. Zajęcia w Akademia Urody odbywają się od poniedziałku do piątku lub w soboty w godzinach 9:00 – 17:00 (10 godzin dydaktycznych). Czas trwania wszystkich kursów jest podany w godzinach dydaktycznych.

Po ukończonych szkoleniach kursanci otrzymują certyfikat w języku polskim, certyfikat w języku angielskim i zaświadczenie wydawanego na podstawie: §18 ust. 2 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 18.08.2017 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz.U. poz 1632).

 

Nie znalazłaś szkolenia które Cię interesuje?
Napisz do nas lub zadzwoń!

W przypadku pytań lub wątpliwości zapraszam do kontaktu
tel: +48 731 130 011.

Praktyczno-teoretyczny kurs w Warszawie

Szkolenie Zabiegi Ultradźwiękami składa się z części teoretycznej (10%) oraz praktycznej (90%). Nasi instruktorzy przekazują kursantom wiedzę niezbędną do przeprowadzenia zabiegu, omawiając stosowane urządzenia, wskazania, przeciwwskazania i zasady dezynfekcji, a także ucząc, w jaki sposób określać cel i częstotliwość zabiegu oraz dostosowywać się do wymagań klienta. Z kolei podczas części praktycznej kursanci wykorzystują zdobytą wcześniej wiedzę, wykonując zabiegi na modelkach. Po ukończonym kursie przyznajemy zaświadczenie MEN oraz certyfikaty w języku polskim i angielskim, które uprawniają do wykonywana zabiegów w salonie kosmetycznym.